Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, Zab Zétény...

Mit gondoltok, Zab Zétény vagy Zsombor?

Figyelt kérdés
Melyik név illik inkább a Zab vezetéséhez?
2014. febr. 26. 06:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő elég nyelvtörő. Olyan ötletetek nincs véletlen ami nem Z-vel kezdődik? Ha csak ezekből lehet választani akkor a Zétény.
2014. febr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Zsigmond?


Vagy bármilyen hosszabb keresztnév, ehhez a vezetéknéhez vétek lenne rövid nevet választani.

2014. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem ilyet választanék, de ha ilyet szeretnétek feltétlenül akkor inkább Zsombor.
2014. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha muszáj a kettő közül választani, akkor Zsombor, de más opció nincs?
2014. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Az alliteráló névválasztás annyira fantáziátlan, hogy szépen fogalmazzak. Inkább válasszatok másik keresztnevet, mert attól függetlenül, hogy magában mindkettő szép és tetszik, a Zab vezetéknévhez egyik sem illik. A Zab vezetéknévnek elég kemény, durva hangzása van, e-mellé inkább valami lágyabb magán- vagy mássalhangzóval kezdődő nevet választanék mindenképpen zöngétlent. ( A Zab teljes egészében zöngés ), valamint vegyes, vagy magas hangrendű legyen, hogy összességében egy kellemes hangzást adjon.
2014. febr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Pl.:

Zab Sebestyén (Sebő)

Zab Hetény

Zab Hunor

Zab Merse

(csak, hogy az ősmagyar neveknél maradjunk)

2014. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Zab Zétény. :)
2014. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp nem adnék z betűs nevet a Zab mellé. A Zab Zétény nekem inkább a nevetséges kategoria amivel halálra lehet ciikizni valakit.
2014. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gabszem ***** válasza:
sztem a Zétény jobb
2014. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Zab Zétény olyan, mint egy mesehős neve, mint a Pindúr pandúrok, stb. Semmiképp nem választanék Z-s, Zs-s nevet. De ha ez a kettő az opció, akkor Zsombor.
2014. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!