Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Zsombor névről?

Mit gondoltok a Zsombor névről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Divatos manapság, de nekem egyáltalán nem tetszik.
2010. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. A magyar nyelv eléggé mekegős, sok az e betű benne, ez egy üdítő kivétel. Különösen ilyen e betűs vezetékhez illik, jól ellensúlyozza, kiegészíti őket: Mondjuk Fehér Zsombor.
2010. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tetszik.
2010. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Divatos, de nekem inkább nem jön be.
2010. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,csak manapság nagyon gyakori..én is ezert nem választottam...meg ugye bölényt jelent:)
2010. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2010. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamat így hívják.
2010. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem a legszebb, a kisfiam is ezt kapta.

az hogy mit jelent...hát. Nem úgy fog bemutatkozni, hogy x. bölény vagyok. Ha lány lett volna Linda lett volna, az pedig kígyót jelent. Mikor én kitaláltam, hogy az én fiamat így fogják hívni még csak a Czifra Nóci fiáról tudtam, hogy Zsombor. Az, hogy most felkapták engem nem zavar. Hiszen nézzünk csak szét Bencék, Máték, Ádámok, Balázsok, Danik, Dávidok, Gergők is vannak ám bőven. Régen meg Józsik, Bandik, Lacik és Bélák voltak:)

2010. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem tetszik, de én elvetettem, saját gyerekemnek nem adnám. Túl gyakori, és szerintem nem elég férfias, inkább lágy. De ízlések és pofonok :)
2010. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én fiamat is Zsombornak hívják. Nekem nyilván tetszik, ezért választottam a fiamnak. Lehet, hogy gyakori, de még mindig inkább egy ilyen magyar név, mint a Kevin, vagy a Krisztofer, vagy nem is tudom milyen neveket kitalálnak gyerekeknek.
2010. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!