Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy én parázom túl...

Évi89 kérdése:

Lehet hogy én parázom túl mert az első babámat várom? A többi lent!

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok és egyáltalán semmi mozgást nem érzek hallotam olyat aki már 12. hétben érezte a baba mozgását, vagy lehet azért van mert nem vagyok egy modell alkat? 85 kg vagyok ami nem mondható vékonynak, ez befolyásolhatja hogy a hasfalam kicsit hájas és nem érzem úgy? írjatok! félek
2014. febr. 27. 08:41
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és még azt elfelejtettem kérdezni hogy felismerhető a baba mozgása szóval összetéveszthetetlen mondjuk egy bélmozgással ????
2014. febr. 27. 08:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, aki csak a 20. hét után érzi. Nem tudom, hogy az alkat mennyire befolyásolja, de az biztos, hogy a méhlepény helyezkedése számít, ha mellső falon van, akkor még a többedik babát is csak elég későn szokták érezni.
2014. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is csak a 19.héten éreztem,pedig csak 55kg vagyok.mitől félsz?
2014. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baromira vékony barátnőm a 22. héten érezte először mozogni a babáját.
2014. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen normális, hogy még nem érzed. Fogsz még találkozni csomó ilyesmivel: 12 hetesen már érezte a rugdalást, csak fogyott terhesség alatt, litereket fejt le szoptatás után, szűkebb a hüvelye szülés után meg hasonlók, nem kell elhinni :)
2014. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 21 hetesen éreztem meg. Szerintem simán összetéveszthető eleinte a bélmozgással. Nekem semmi pillangó repked a hasamba, csikiz stb. érzésem nem volt. Olyan érzés volt így az első időkben mint ha belem mozog, de aztán rájöttem, hogy eddig sem mozgott a belem, akkor ez gondolom a baba. Nea ggódj nincs semmi gond, napokon belül majd rájössz milyen érzés a mozgás. Nekem előbb látszott mint éreztem egyébként. Hátamon feküdtem az ágyban és láttam egy pici mozgást meg éreztem is valami kis "bél mozgást".
2014. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat azért voltam megijedve hogy valami baj van hogy el vagyok/vagyunk késve a mozgással hogy meghallotam másnak már elöttem 6 héttel megvolt a mozgás de megnyugtattatok köszi szépen,ugyis tiszta parás vagyok mióta terhes vagyok :)
2014. febr. 27. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minél hamarabb abbahagyni a parázást. Mindig lesz olyan anyuka, aki gyorsabban szült, hamarabb volt több teje, a gyereke meg 2 hónappal előbb jár, fél évvel hamarabb beszél mondatokban, szebben rajzol, mint a tiéd. Ilyenkor nagyon-nagyon ritkán van tényleges probléma a háttérben, egyszerűen minden terhesség, később meg minden gyerek más.
2014. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És szerinted aki a 12. héten érzi, az biztos, hogy a babáját érzi? Nekem mindkét terhességemnél mellső fali lepényem volt; az első 19, a másodikat 18 hetesen éreztem biztosra. A testalkatod itt nem számít :)
2014. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!