Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok aludni amig a...

Ti szoktatok aludni amig a 1,5-2 eves gyereketek EBREN van?

Figyelt kérdés
Nemreg egy ismerosom azt mondta, hogy o delben lefekszik a 2 eves fia mellol aludni. Bezarja a szobaajtot ahol vannak, es a gyerek kozben jatszik meg elvan, o meg alszik egy oracskat:D Nekem 1,5 eves a lanyom, eloszor megdobbentem ezen,nagyon veszelyesnek talalom, de azota ezen gondolkodok hogy ez normalis? Masok is ezt csinaljak vajon?
2014. febr. 27. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Csalakoznék az előző válaszolóhoz... terhesen én is kókadoztam a szép nyugodtan jàtszó / mesét néző gyerek mellett 1 és 1,5 éves kora között. Ajtó bezárva, minden "veszélyes" elpakolva. Az akkori magzat meg olyan kisfiú lett, hogy vele nem merném ezt megjátszani, mert egy szivacslabdával is képest bajt csinálni, olyan fene természete van.
2014. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Dehogyis!!! Mondjuk a lányom nem is hagyná. :) Ja, és én is voltam terhes, de soha nem bírtam volna elaludni míg ő ébren volt. Hiába vigyázott rá az apja, egyszerűen nem ment az elalvás, akármilyen fáradt is voltam. Mikor ő elaludt, 5 perc múlva én is.
2014. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Nekem volt olyan, hogy bealudtam a gyerek mellett. Terhes voltam, kivoltam finoman szólva is. A 1,5-2 év közöttim nem aludt minden ebéd után, csak néha. Feküdtünk a nagyágyon, ő is, én is, csak én elaludtam, ő meg nem. De nemment el mellőlem, amint ki akart menni (ehhez át kellett rajtam másznia), felriadtam mindig.

Mindig rossz érzésem volt ezektől az elalvásoktól amúgy. Nem szerettem és lelkifurim volt mindig.

De a gyerek ilyen szempontból megbízható volt, tényleg nem ment el mellőlem, a lakás pedig biztonságos. Ablak csukva, ajtó csukva, stb. Mindegy, ennek az időnek vége, jópár alkalom volt, de nem lesz több ilyen, szerencsére túléltük baleset nélkül.

2014. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
3,5 éves kislányom mellett sem alszom el, ha Ő fenn van. Ha alszik, akkor be szoktam én is, de vele vagyok egy szobába és megbízható, ha felkel, szól nekem, bár már a mocorgására felkelek.
2014. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
Gratulálok a sok felelőtlen bunkónak, aki a normális, felnőtt, önuralommal rendelkező anyukákat lepontozta.
2014. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
1x előfordult, hogy 1,5 évesem melett bealudtam az altatásba (ő persze nem aludt el). Kb. fél órát szundítottam, de azt is ilyen éber alvásban töltöttem, mert minden egyes mozzanatát hallottam. Ott játszott mellettem, egy párszor próbált is ébreszteni, de olyan hulla voltam, hogy nem keltem fel. Egyébként úgy direktbe nem feküdnék le, hogy na én alszok, te meg játszál egyedül addig. Néha ha ő is alszik, akkor én is lefekszem, de ezt is kizárólag az ő szobájában lévő kanapéra, és így egyből észreveszem, ha felébred.
2014. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenki valaszat! En sem gondolom normalisnak, de kivancsi voltam mennyire altalanos ez,szerintem mas dolog ha valakivel terhesen elofordul parszor mintha napi rutin. De nem itelek el senkit, mivel nekem is 2 orankent kel a babam ejjel, tudom milyen faradtnak lenni, csak nagyon eleven is, igy en nem mernek kockaztatni.
2014. márc. 2. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!