Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves gyereketekre kb. mennyit...

1éves gyereketekre kb. mennyit mostok egy héten?

Figyelt kérdés

van hogy napi szinten sokszor átöltöztetitek?

én heti egyszer mosok a ruhák szineihez szétválogatva.


2014. febr. 27. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

13 hónapos.Heti 1x mosok rá.Külön gyűjtöm a ruháit,és külön is mosom őket.

Reggel ráadok egy ruhát,abba van egész nap,ha csak le nem eszi,le nem önti,vagy egyéb mástól nem lesz szennyezett,akkor átöltöztetem,amugy nem.

2014. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. lányom is vasárnap lesz 13 hós. én is igy csinálom ahogy te :) de van egy anyuka aki mindig átöltözteti -külön a boltba, külön a játszótérre... nem értem.
2014. febr. 27. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha leeszi akkor akár többször is átöltöztetem, de ált. egyszer mosom, külön csak az ő ruháit.
2014. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4-5 naponta mosok, együtt mosom a ruháit az enyémmel.

Nem öltöztetem át nappal.

2014. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem öltöztettem napjában többször.Max ha leette magát és mennünk kellett valahová,ahol le is lett vetkőztetve.

Jó kérdés hányszor mosom,mert a mi ruháinkkal mosom ezer éve már.Inkább összegyüjtöm és mosok egy nap 2x.És így mondjuk heti 6mosás jön össze.

2014. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!