Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért esik el mászás közbe?...

Miért esik el mászás közbe? Csak az én babám csinálja?

Figyelt kérdés
10 hónapos. Már 2 hónapja mászik, de olyan sokszor felborul. Nem is tudom hogyan csinálja. Mászik vmi után és mintha felcserélné a sorrendet elbotlik és az oldalára dől. Tudom én, hogy a lónak is négy lába van..., de aggódok. Baj lehet vagy csak ilyen kapkodós természet?
2014. febr. 27. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokkal többször esett el, míg mászós korszaka volt, mint miután megtanult járni. Ő inkább orra bukott, nem oldalra. Azt hinné az ember, hogy stabilan áll négykézláb, a földhöz is közel van, mégis hihetetlenül nagyokat tudott esni. Miután megtanult járni, elmúlt. Gondolom az egyensúlyérzéke még nem 100 %-os, hiába van két kézzel és két lábbal a talajon, a saját egyensúlyát még nem teljesen találta meg. Persze néha azért a kapkodás vagy figyelmetlenség volt az esés oka.
2014. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!