Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babával wellness?

11 hós babával wellness?

Figyelt kérdés

Szeretném férjem születésnapjára meglepni egy hétvégével ,tudnátok ajánlani wellness szállókat?! Ami nem túl drága ,de "szép és jó" legyen ,lényeg h BABABARÁT legyen ,legyen gyerek medencéje hogy kislányunk is jól érezze magát.

Válaszokat előre is köszönöm :)


2014. febr. 27. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem menjetek nyugodtan! Jót tesz majd mindenkinek egy kis környezet változás :) Ajánlani sajnos nem tudok, mert mi még nem voltunk, de írd be google-be, hátha találsz valami szimpatikusat. :)
2014. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szarvason: [link] mi itt nagyon jól éreztük magunkat,igaz a wellness rész nem volt túl nagy(bár már kb két éve voltunk,azóta változhatott)Park hotel Egerben,szupi és nagy gyerek medencés részleg.Sümeg Kapitány pedig csak úgy alapból nagyon jó hely,tökjó játszó szobával.

de ha elfogadsz egy tippet,kuponos oldalakon nézelődj,nagyon jó áron lehet kifogni szuper helyeket...

amit viszont messzire kerülj el,az a corvin hotel Gyulán..:)

2014. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most azért nem vinnem, nem mennénk, mert az összes ismerősöm aki mostanában volt mindenki osszeszedett jó kis hanyi-fosi betegséget :( ennek van most a szezonja és a wellnessben a legkönnyebb osszeszedni. Amúgy már mi is mentünk volna mostanában, de ez visszatart.

14 honapos kislányos anyukája

2014. febr. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan! Két éves a fiam, most márciusban jön velünk ötödször wellnessezni.

Először 4 hónaposan vittük! Sosem szedett össze semmit,és imádta!

Nézz szét ilyen kupon oldalakon, Csak 1 nap.hu-n, ilyeneken. Itt általában olcsóbbal lehet találni,mintha a szálloda saját honlapján keresgélsz!

2014. febr. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is rendszeresen járunk wellnessre, kb. évente háromszor és a lányom 5 hónapos volt, mikor először vittük, szerintem nyugodtan menjetek és érezzétek magatokat nagyon jól.


Hotel Karos Spa, Hotel Damona- ezek Zalakaroson vannak.

Hotel magister- más kategória, olcsóbb, mert csak 3 csillag, de ez is bababarát


Ami a legjobban bejött és visszajárunk, bár nem olcsó: noszvaji Hotel oxigen zen spa. [link]


Quponversumon sok akciós kupont találsz.

2014. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :) Még sose voltunk azért is érdeklődtem,de körbe nézünk akkor ezeken a kuponos oldalakon ,meg amiket írtatok is megnézegetem :)
2014. febr. 28. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Családi welnes hotel Gyulán szuper!

Jó a welness részlege és a játszószobák szuperek amit a 11 hós babátok nagyon fog élvezni!

2014. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!