Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babám "tolat"....

2,5 hónapos babám "tolat". Ebből lesz a kúszás?

Figyelt kérdés
Maga alá húzza a lábát és picit rugózik, így halad hátrafelé. :D Ez miféle mozgásforma lesz?
2014. jan. 16. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
:) de aranyos lehet! Szerintem ez inkább babaficergés. A kúszás jeleit olyan 5 hónapos kor környékén lehet felfedezni, amikor elkezdi összehangolni a kéz- és lábmunkát. Általában először az is tolatás, de ahhoz már használja a kezeit is. :)
2014. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :D Akkor ez még csak ilyen fittness. :D
2014. jan. 16. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

aha, ez fitness :D

sok baba már születése utáni napokban is körbejárja a kiságyat, enyém 3 hónaposan mozgolódott úgy, hogy közben haladt is :D de ez nem mozgásforma csak reflex, vagyis inkább fitness ahogy írod :D (ez nagyon tetszik!) :)

kúszás majd pár hónap múlva lesz, előbb forogni fog, az már csak pár hét :)

2014. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is kb ezidő tájban kezdett el tolatni illetve hason körbeforogni, mivel előre még nem tudott menni. Ez ment több hónapig, már kezdtem aggódni, hogy hol marad a kúszás. Aztán olyan 6 hónapos kora után felgyorsultak a dolgok. Négykézláb állt és előre-hátra rugózott, majd idővel előre rúgta magát. Aztán a kezét is hozzápárosította és utána kezdett el kúszni előre.

Hihetetlen gyorsan mennek végbe ezek a fejlődési lépcsőfokok.

2014. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónaposan már ki kelett párnázni a kiságy rácsait, mert elmászott. Ha hason volt ha háton. Most 3 hónapos és mindig más pozícióban szedem össze. Mindig kerszteb fordul. Nekem már 2,5 hónaposan átfordult a hátásól a hasára és akkor már elmászott amikor akart, de előre fele :)

Aranyos lehet a babád.

2014. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!