Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsuk meg sétálni?

Hogyan tanítsuk meg sétálni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos, 10 hónapos kora óta tud menni, mivel jön a jó idő, meg egyébként is imád kint lenni, illő volna megtanítani szépen sétálni. De nem hajlandó a kezünket fogni, simán elszalad a legnagyobb sárba, üldözi a macskákat, kiszalad az autók elé, és ha valami nem tetszik neki, simán földhöz vágja magát,de olyan szinten, hogy múltkor még vérzett is a feje, ha meg felvesszük fejelget. Jó tudom, hogy minden gyerek ezt csinálja, de mégis hogy lehet azt elérni, hogy ha kis távot is, de viszonylag normálisan lehessen vele sétálni. Egyébként egy iszonyatosan hisztis ,akaratos ,önfejű gyerkőc.
2014. febr. 28. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
szia szerintem szerezz be egy ilyet vagy hasonlót. [link]
2014. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt mondtam az enyémnek, - hozzáteszem millió + 1szer hogy szeretném fogni a kezét. persze van amikor ő is kirántja a kezét az enyémből, de az esetek többségében szépen jön mellettem mostmár.
2014. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Első, a póráz kutyáknak való, nem gyereknek, azért ennyire ne lustuljunk már el....

Es igen, - mielőtt kerdeznéd - van gyerekem, egy örökmozgó 2 éves.


Kérdező: én megbeszéltem/ megbeszelem vele, hogy amíg fogja a kezemet setalhat, de ha elengedi irány a babakocsi. Kellett pár alkalom míg megtanulta, de bevált! Illetve vannak olyan útszakaszok , ahol nem jon autó, hogy ott mehet egyedül kedvére.

2014. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk dettó ez van. 14 honapos a kislányom, már 3 hónapja stabilan jár. Nem tudok vele sétálni mert egy helyben toporgunk, megnezzuk a fuszálakat, bele szeretne menni a sárba, szaladgál össze vissza az autók elé és ha megfogom a kezet és aréna viszem akkor hisztizve ledobja magát a legnagyobb sarba :) kb 1-2 órákat szoktunk kint lenni és a ház elől nem nagyon mozdulunk el mert sétálni nem akar :D de hagyom, meg próbálkozom :) majd csak megtanulja. Addig meg köveket gyűjtünk, stb :)
2014. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem vagyok a hám ellen, van ahol van ennek értelme. Nem mindegy hol laktok, belátható-e az útszakasz, tényleg minden autó elé kiszaladna-e. Én sétálni szoktam a lányommal, ő fogja a kezem, de ha nem lenne így, biztos nem kockáztatnék
2014. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!