Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad kézenfogva...

Miért nem szabad kézenfogva vezetni egy babát aki még egyedül nem megy?

Figyelt kérdés
Egyedül feláll és bútorba kapaszkodva járkál.
2009. dec. 12. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem hogy nem szabad,de minél kevesebbet van vezetgetve,annál hamarabb rátalál a saját egyensúlyára és annál hamarabb tanul meg menni egyedül.tud ő mászni ha akar valamit másszon csak.Mi 11 hónaposak vagyunk eddig nem akarta,hogy vezetgessük,csak ment ahol tudott,ahol nem ott meg mászott.Mostanában már mutogatja,hogy menne,fogja a kezünk,hogy sétáljunk.Én is sétáltatom,de nem sokat.megyünk pár kört aztán vissza négykézlábra.Nem hinném,hogy bajt csinálsz vele.
2009. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az, hogy nem szabad vezetni, de az én példámból kiindulva hamarabb elindul magától ha nem vezeted, hanem magától indul el. Az én fiam 9 hónapos lesz. 6 hónaposan felállt és úgy kb. 7 hónaposan elkezdtük vezetgetni, mert igényelte. Most nem lép egyet sem magától, pedig tudna. Fogni kell a kezét. Szeleskedik, ugrál, szalad olyankor. Tehát nem baj ha vezeted, csak nem kell hozzászoktatni, mert nem fog magától elindulni.
2009. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!