Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam sokat nyivákol, mert...

Kisfiam sokat nyivákol, mert unja az egyedül való játszást, de érkezik a kistesó és nagyon hányingerem van?

Figyelt kérdés
Próbálok vele játszani,foglalkozni,beszélni hozzá,de valahogy annyira fáradt,erőtlen vagyok,hogy nem megy úgy,mint eddig. Napjában többször is hányok,nem kívánok semmit,már maga a főzés is egy kihívás,mert nem bírom az ételszagot. Nem akarok létezni sem,de hát muszáj. Nem szeretném,hogy rosszul érezze magát a kisfiam,milyen játékot játszhatnék vele,amit én mondjuk fekvő helyzetből is képes vagyok asszisztálni és be tudok szállni? Egyébként 18 hónapos.
2014. márc. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nyivákol???? Ez olyan csúnya megfogalmazása annak, hogy unatkozik. Nem tudom mit tudnál vele játszani, de ez nagyon bántotta a szemem. Bocs.
2014. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És most,hogy ezt szóvá tetted,már nem bántja??? Ha érdemben nem tudsz hozzászólni,akkor ne írj,köszi. Nyafog,nyivákol... Nem értem mi ebben a bántó egy szemnek.
2014. márc. 3. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
labdázni nem tudsz vele? Nálunk ez elég menő, felváltva játszunk egy strandlabdával és egy könnyű sima labdával. Odadobom neki, visszadobja vagy hozza.
2014. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, szintén zenész, 26 hetes vagyok, lányom meg 17 hónapos.

A fejemhez teszem a mesekönyvet, hogy lássam , ő kanapé mellé áll, és mondja a képeket, én meg lelkesen utánzom, hogy igen, napocska, ügyi vagy, stb. stb. Élvezi:-)

meg a torony építést kockából, ott fekve is meg tudok csináni neki egy ház alapot a kockákból, ő meg rakja rá az egyes kockákat, míg óriási torony nem lesz, és megtapsolja magát.

Régen elvem volt, hogy nem nézetek tv-t a gyerekkel, na most esős napokon, mikor már minden játékon túl vagyunk, és a 12 kilójától nagyon-nagyon húzódik estefelé a pocim, berakom a Bogyó és Babócát, youtube-on, és akkor együtt nézzük, én fekve, ő meg táncikálva, kommentálva, írtóra élvezi.

Amúgy nekem kb 15 hetes kortól tök jó volt olyan 25-ik hétig, akkor simán tudtam vele mindenfélét csinálni, most kezdek keményedni, az elején meg volt ugye a hányinger-hányás, szóval tarts ki, lesz majd egy áldott második trimeszter:-)

2014. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet vele szerintem a földön fekve építő kockákkal építeni,legózni,videókat,meséket nézni,ilyen sütifaló játékkal a 2 éves unokaöcsém órákig elvolt(formákat kell bedobálni 1 süti formába,ha eltalálja zenél)

Játszottunk nagy "szemű"puzzle-val,állatos memóriakártyával.

A fürdőben pedig 2 órára is le lehetett fárasztani,a húzós kacsán át a vizet megfestő tintán át az építőkockázással,ő építette és lerombolta,én meg ültem,feküdtem a padon,néztem,és asszisztáltam hozzá,kit történetet találtam ki,vagy vittem be laptopon mesét és arra épített.

Lehet puha labdával,strandlabdával oda-vissza labdázni.

2014. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!