Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » érdemes sinlac-ot használni,...

érdemes sinlac-ot használni, havan tejem?

Figyelt kérdés

a védőnő ajánlotta-végső elkeseredésemben,mert sokat ébredt éjjel a babám-de abszolút nem változott a helyzet.akkor elég neki uzsira a gyümölcs,meg esetleg cici(vagy már az sem)?

minek adjam,ha nem teliti el jobban?


2014. márc. 5. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
mióta adod ? az én babám is felkel még szopizni éjjel de csak pár perc az egész. Próbálj vele mindennap napközben pihenni te is egy órahosszát.
2014. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem igazán értem mi hogy van, mi nem jött be, mi van az uzsival.

azt se írtad, hogy mennyi idős.

uzsira meg nem jó a gyümölcs, 1,5 óra alatt lebontja a szervezet, persze, hogy kel éjszaka.

vacsira add a sinlacot, gyümivel keverve, utána fél óra-óra múlva szoptasd meg

2014. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7hónapos-4,fél 5 körül uzsonnázik gyümölcsöt-este fél 8körül szopizik.miért kevés egy banán,meg egy fél alma,meg esetleg még anyatej uzsonnára?
2014. márc. 5. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:

azért nem kell ennyit adni, kicsi még...


uzsonnára laktatóbbat szoktak adni, pl. tejpépet.

gyümölcsöt meg 10óraira (egyébként is azt kéne kiváltani, mert csak délelőtt lehet kóstoltatni).

mivel gyorsan megemészti, hamar éhes lesz, így éjszaka is kelhet emiatt, hogy nem lakott jól délután. gyorsan bomló szénhidrát. a szinlac az lassan bomló, biztos azért javasolta a védőnő is, 3-4 órát tart feldolgozni a szervezetnek, míg a gyümi mint írtam 1 óra, akkor is ha degeszre tömöd, mert az csak víz meg cukor :)

2014. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

oh jajj, elolvastam, azt hittem 4,5 hónapos :D


akkor nem sok, visszavonom!

viszont akkor tényleg 10óraira add neki a gyümölcsöt, uzsonnára meg mehet a sinlac, kenyér falatka, joghurt ha már bevezeted

2014. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi


10óraira nem kér gyümölcsöt-jól lakik reggel 8körül. ebéd az főzelék-és usonnára a gyümölccsel kevert sinlac,-ez igy kevés?kenyér,joghurt még nincs bevezetve-még az korai ,nem?

2014. márc. 6. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:

jó ez így, az ebéd is kimaradt, hogy azt is eszik.

igen, a gyümölcsöt sűrítsd, mert sokkal "könyebb" mint az anyatej.

ugye ha 10kor enné, akkor délben már jönne az ebéd, uzsinál nagyobb az idő.

de keverheted a gyümölcsöt darált háztartási keksszel is.

a kenyeret meg nyugodtan bevezetheted, kis kifli véget rágcsálhat vagy kenyér héjat, mi tetszik neki. nem eszik majd belőle sokat, inkább szerintem a foguk miatt szeretik, de azzal is tanulja a szilárd kaját és azért laktató is :)

2014. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!