Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hós fiam napközben...

4 és fél hós fiam napközben még mindig 2-2,5 óránként szopik, jó esetben kibírunk 3-at. Éjjel újból kétszer szopik. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha nem lakna jól, de amikor elég neki, kiköpi a cicit és próbálhatom ugyanazt vagy a másikat, nem kell neki. Vagy elalszik rajta. 2 óra múlva meg megint kéri.
2009. dec. 13. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

ha csak szoptatod, akkor nem biztos, hogy éhes, hanem SZOMJAS!!!

mert ő nem iszik más folyadékot. Ezért találták ki az igény szerinti szoptatást... vagy a 3 óránkéntit, teáztatással :-)

mert akkor a 3 órák eltelte között teával, vagy vízzel kínálják a babákat. Te is ezt teszed, csak tejjel :-)

Az én kisfiam is így 'eszik'

2009. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy egyszerre nem tud annyit enni, így többször de keveset eszik.

A másik még, hogy ezzel nyugtatja magát, még ha nem is éhes. Nekem 4 hónapos kora óta újra 2-2,5 óránként szopizik napközben, mert jön a foga és a fájdalmára ez a csillapító:-) Éjszaka csak egyszer eszik. Lehet a tiédnek is jön a foga.

Szóval nincs ezzel semmi probléma, feltéve ha Te nem bánod és van hozzá türelmed:-)

2009. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13:00-ás vagyok, 5 hónapos múlt a kisfiam 1 hete.
2009. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 2 óránként szopizott egészen addig, amíg hozzá nem tápláltam. Sőt azután is, mert csak a déli főzelékből eszik annyit, hogy 3 órát kibír vele, azon kívül 2 óránként eszik-keveset.
2009. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!