Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szülés közben oxigénhiány...

Ha szülés közben oxigénhiány lépett volna fel a babánál, akkor arról tudnék?

Figyelt kérdés
Vagy csak ahogy fejlődik úgy venni észre?

2014. márc. 7. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ha enyhe, akkor nem tudnál és csak a fejlődése során derülne ki, ha súlyos, akkor elég rövid időn belül jelentkeznek az idegrendszeri tünetek
2014. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak születés után oxigént kellett kapnia. Akkor azt mondták semmi probléma,a zárójrlentésen pedig rajta volt,hogy szükséges volt az oxigén. Gondolom akkor oxigén hiányos állapotban született,de ennek ellenére semmi gond,lemaradás nem volt vele soha,sőt..
2014. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a két nagyobbnál volt rövid ideig. A zárójelentésbe be sem került. A legidősebbnek a beszédfejlődése késett, a kisebbnek hypoton volt az izomzata, így a mozgásfejlődése volt nehézkes. Mindkettőnél szakorvos mondta, hogy ez az ok.

Egyébként kiderült időben, és be is hozták a lemaradást.

2014. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert a lányomnál, enyhe hypoton-t állapítottak meg, de azt mondták, hogy örökletes lehet, nem a szülésnél volt valami, mert az rendben lezajlott.
2014. márc. 7. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nyaki hipotónia volt a fiamnál és C tartás, de nem volt oxigénhiány, csak rosszul feküdt. Császárral született, a vajúdás alatt minden érték rendben volt. Én ezért is örülök a császárnak.
2014. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!