Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hiszitek el, pedig saját...

Nem hiszitek el, pedig saját szemmel láttam.7 honapos baba szalad. Hát mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
szerintetek ez nolmáris?
2014. márc. 7. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyott ki semilyen mozgásfajtát(kúszás,mászás) akkor akár lehet normális is.
2014. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposnál a szaladást kizártnak tartom. Felállni lehet, esetleg 1-1 lépést, de szaladni ahogy a nagyobbak azt kétlem.
2014. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szaladni tuti nem de azt hogy a kapaszkodva lépeget azt elhiszem fiam is lépegetett a bútorok mellett ennyi idősen már.
2014. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden lehet, bár furcsálom... Én 9 hónaposan segítség nélkül jártam.
2014. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent a szalad pontosan?
2014. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Telóval készítettél róla videót?
2014. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt munkatársam kisfia is járt 7 hónaposan. Kicsit furán nézett ki, a kis kacska lábaival, de egész szépen ment. Én is alig hittem el, főleg, hogy az én lányom akkor 8 hónapos volt, és még épp csak kúszott. De van ilyen. Azóta 3 évesek a gyerekeink, nincs sok különbség a mozgásukban, kb ugyanolyan ügyesek. Az anyukája szerint azért fejlődött az elején olyan gyorsan, mert van egy 1 évvel idősebb tesója, akivel éjjel nappal együtt voltak és ő motiválta.
2014. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom, de szerintem nem egészséges, gyengék még a csontjai. Persze csak mint laikus mondom.
2014. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.
2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,nekem a hugom 8 hónaposan járt rendesen már.Bár ritka és nem biztos,hogy jó is.Nekem 5hósan felállt már a hugi.De barátnőmék babája is még 6hónapos sem volt,mikor felállt.Bár lassan 1éves,még csak pár lépést tesz néha,de azt szaladva.
2014. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!