Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Kisfiam ma reggelre...

S. O. S! Kisfiam ma reggelre megfázott, ömlik az orrából a takony, és a szájából a nyál. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Csak Nurofen van itthon,azt már kapott mert az megfázásra is jó.Nem lázas,bár napközben 36,6 volt most este felé 36,9.Mivel nem nagyon tudott aludni,mert tele volt az orra,porszívóznom kell neki,de hallottam valami krémről,ha bekenjük a kis mellkasát vele,akkor felszabadítja a légzést is,vagyis nem dugul el az orra.Melyik ez a krém,használt esetleg valaki ilyet?1 éves éppen ma. :)
2009. dec. 13. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a baby luff balzsamot használom , múltkor mikor megfázott. Nem hittem volna, de végig aludta az éjszakát, semmi köhögés. Azóta már a nagyobb fiamnak is vettem:) Remélem erre gondolsz, de egyébként a mellkasát nem szabad kenni, csak a hátát.
2009. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igen a hátát,nem a mellkasát,elírtam a sietségben!:) Ezt hol lehet megvenni?Mert akkor holnap már megyek is!
2009. dec. 13. 19:32
 3/15 A kérdező kommentje:

Meg is néztem gyorsan a googleban!Biztos hatásos,nem gyógyszer!Ez jó lesz!Mégegyszer köszönöm a segítséget!

Sz.

2009. dec. 13. 19:36
 4/15 A kérdező kommentje:

Meg is néztem gyorsan a googleban!Biztos hatásos,nem gyógyszer!Ez jó lesz!Mégegyszer köszönöm a segítséget!Holnap már megyek is!

Sz.

2009. dec. 13. 19:36
 5/15 A kérdező kommentje:
Na nem tudom miért ment el 2x,de nem baj. :))
2009. dec. 13. 19:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is van és én is szeretem. minden gyógyszertárban lehet kapni. Olyan az illata mint a vietnámi balzsamnak.
2009. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagyon a balzsam, és a Dm-ben vettem, még ott olcsóbb is.
2009. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2009. dec. 13. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha már elmúlt 1 éves a mellkasát is kenheted és hatékonyabb. Előtte azért nem szabad, mert 1 éves kor alatt a mentolos dolgok allergizálhatnak.
2009. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most olvastam veégig rendesen :)

Boldog szülinapot!!!

2009. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!