Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki adott az újszülött...

Van aki adott az újszülött vagy 1-2 hónapos gyerkőcének normafloret?

Figyelt kérdés

A védőnőmmel a probiotikumokról beszéltünk, ami segít a bélflóra kialakulásában, helyreállításában.


A BioGaia nevű "csodaszert" használtuk (1 üveggel fogyott el). Igaz, ezt is a védőnőm javasolta.

Viszont most legutóbbi látogatása óta mondta, hogy nyugodtan adhatok Normaflore-t az 5 hetes lányomnak, ugyanazt a hatást érem el vele, mintha a másikat adnám neki.


Egyébként mellé Infacolt kap és homeopátiás bogyókat vízben feloldva. Utóbbi nagyon sokat segít a hasfájás terén.


2014. márc. 9. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkora gyereknek minek a probiotikumokkal? Vagy szopik még, vagy tapszert kap. Mindkettőben vannak probiotikumok.
2014. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen én adtam. Egyszer 2 hetes korában bélflóra kialakulásának segítésére, mivel születése után antibiotikum kúrán esett át, egyszer pedig 6 hetesen, hasmenésre, ami helyre is jött 2 nap alatt. 3 ampullát kapott 6 napra elosztva (napi fél). Mindkétszer a gyerekorvos javaslatára.
2014. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is adtam neki hasmenése volt 2 hetesen . Fel adagot naponta
2014. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre én nem adnék amúgy...
2014. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!