Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves és újszülött egy...

3 éves és újszülött egy szobában? Ki fog kit zavarni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy 20nm szobában vagyunk 3an, júniusban születik a kics ő is itt lesz. Az érdekelne, hogy a gyerekek hogy viselik egymást? A nagy sokat kiabál, sikít, hangosan játszik, mindenhol villanyt kapcsol stb. Így a kicsi nem fog mindig felkelni? Vagy éjszaka ha sir, a nagy nem kel fel? Félek ettől, mert apa csak hétvégente lesz itthon így segítségem nem lesz. Tapasztalat??
2014. febr. 23. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Az én gyerekeim között majdnem 4 év van. A kicsi le se tojta, amikor a nagy üvöltözve rohangált, aludt édesdeden. A nagy meg sem rezzent éjszaka, amikor a kicsi sírt, mert megéhezett, mert fájt a hasa, vagy mert csak:)

Ne aggódj, a nagy sokkal hamarabb megszokja, mint Te, a kicsi meg ebbe születik bele.

2014. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Idővel talán megszokják, addig meg pokol lesz mindkettőnek.
2014. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2. ez tapasztalat?
2014. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2014. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 lcs ***** válasza:
90%
hát azért gyerekfüggő is szerintem. nekem is 3 év van köztük, közös szobában alszanak, a kicsi már 8 körül alszik, a nagy csak fél10 körül, addig megy a pörgés. simán tud aludni a kicsi, és a nagy is,ha az öccse partyzik éjjel. még orrszívózni is szoktam, ha taknyos valamelyik, arra se ébrednek fel. de mindenképpen a kicsi fog alkalmazodni ahhoz az élethelyzethez amibe belekerül, ha hazamegy a kórházból :) vagyis arra törekedj, hogy kezdettől fogva szokja az ingereket, fényben alvást, zajban alvást, és akkor nem lesz gond szerintem :))
2014. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Megszokták azért egymást? Sokáig tartott?
2014. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsi átkerült hozzánk, mert nagyon nem működött nálunk.
2014. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Bízom benne, hogy nem lesz baj. A nagyobb sem vot soha csendhez szoktatva, de nem tudom, hogy az öccse mennyire fogja zavarni. 2 szoba van, a másik lenne a miénk de ez még varat magára.
2014. febr. 23. 21:55
 9/14 lcs ***** válasza:
Egyébként egy 3 éves gyerkőccel azért már el lehet beszélgetni, hogy amikor alszik a tesó, akkor kicsit mellőzze pl a dob, és egyéb zenélő, vinnyogó játékokat :) illetve meg lehet beszélni vele, hogy ha hagyja a tesót aludni, akkor anya annál több időt tud vele tölteni :))
2014. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Az én 4 évesemmel is meg lehetett beszélni, hogy csendben legyen, ha a kicsi alszik, stb. Meg is ígérte és komolyan is gondolta. 2 perc múlva már sikítozva rohangált a folyosón. És nem azért, mert rossz, neveletlen gyerek, hanem mert csak 4 éves.

2014. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!