Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? 6 és fél...

Vigyem orvoshoz? 6 és fél hónapos lányom kifordult a pihenőszékéből, és beütötte a fejét a padlóba. Felvettem és szinte rögtön megnyugodott. Aggódom, hogy megsérült az agya.

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok, nem szemrehányást, elég nagy a bűntudatom így is. Kb fél percre hagytam magára, amíg kivittem a szennyesét a fürdőbe.
2009. dec. 14. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Magasról esett le? Sírt?

Ha sokat alszik, furán viselkedik, nem eszik úgy, szédül akkor mindenképpen doki. Nekem is esett le 6,5 hónaposan a kanapéról de egy puklin kívül nem lett más baja szerencsére.

2009. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem magasról, úgy 10cm-ről. Nincs pukli a fején.
2009. dec. 14. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magasrol esett le?

Ha aluszekony lesz akkor lehet komolyabban megutotte magat.

Tobbet nem tudok.


Tapasztalatbol mondom, hogy az elso 5 fejkoppanastol en is halalra remultem, meg aludni sem tudtam, persze buntudat ezerrel... na de most (1 eves elmult es meg nem jar egyedul) mar mindennaposak az esesek. Majd megszokod. Persze en sem orulok neki, de neha tenyleg ugy dol le mint egy tusko. Zsupsz es mar koppan is a fejecske. Allitolag a kutacs nem veletlenul nem no be olyan hamar. Ugy mukodik mint egy "szelep" utes eseten. Ezt akkor olvastam amikor eloszor lepottyant a lanyom az agyrol 6 honapos kora korul.

2009. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja! :) Nyugi, jó anyuka vagy még ettől. S készülj, hogy még fog koppanni a fejecske egy párszor, míg megtanul biztonságosan közlekedni a világban.
2009. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ilyen "magasról, ha nincs sérülés a kis fején, nem üthette be nagyon a fejecskéjét.Ne legyen túl nagy az a bűn tudat, mert szerintem egy anyuka se tudja minden botlástól megóvni a csemetéjét,és ha még azonnal meg is nyugodott akkor biztos nincsen baj.Ha elindul a picid,és nincs megállás,szinte egész nap elesések, koccanások, bukfencek várnak rád.Edződj anyuka, mert ez egy apró baleset ahhoz képest ami rátok vár! :)
2009. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattatok. Azért figyelem a viselkedését ma, az ördög nem alszik...

Tudom, hogy sok baleset fog még történni, de ez volt az első, és nagyon rossz volt látni, ahogy ott feküdt sírva, fejjel a padlón, a kis lábai meg a pihenőszékben.

2009. dec. 14. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!