Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanulókutyust érdemes 1évesnek...

Tanulókutyust érdemes 1évesnek venni szülinapjára?

Figyelt kérdés
fogja tudni már nyomogatni? eddig akármilyen plüsst kapott dobálja össze vissza. ezért nem vettem még neki de nagyon sok jót hallottam róla. de én attól félek hogy szét fogja törni. van egy zenélős hóemberkéje azt is dobálja össze vissza a csengőket meg már le is szakította. :( nem tudom el dönteni hogy meg e merjem neki venni. ti meg vennétek ilyen helyzetben?

2014. márc. 10. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom azt kapott anyosomtol, tanulokutyus-hugit :) imadja, táncol ra, énekel vele, nyomogatni is tudja :) szeri te érdemes :)
2014. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
attól tartok hogy hamar tönkre teszi. karácsonyra kapott egy ilyet [link] szereti és tudja nyomogatni is de dobálja össze vissza és már az elem tartó résznél meg van repedve :(
2014. márc. 10. 20:34
 3/5 A kérdező kommentje:
szerencsére még április 19-ig van időm eldönteni :)
2014. márc. 10. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme.
2014. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek 4 hónaposak. Az 5 éves unokanővérüknek van tanulókutyusa. Mindig előveszi a lányoknak, közéjük fekszik és nyomkodja nekik. Nagyon figyelnek rá, vigyorognak folyton. Úgyhogy majd lesz nekik is. Én úgy gondoltam, hogy majd az egy éves szülinapjukra kapnak vagy amikor 8 hónaposak lesznek lesz névnapja az egyiknek (a másik névnapja áprilisban lesz) ha már úgy látom, hogy tudnának vele játszani akkor arra.
2014. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!