Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez így helyes?...

Szerintetek ez így helyes? Hallottatok már ilyenről? Bővebben lenn, érdemes elolvasni. :-)

Figyelt kérdés

Minél több véleményre kíváncsi lennék.

Szóval: barátnőm 2 hete szülte meg második gyermekét. A nagyobb most 2 és fél éves, Őt 9 hós koráig szoptatta. Most az öcsikével rengeteg teje van és mivel a nagy még most is iszik reggel és este tehéntejet kitalálta, hogy lefeji a "fölös" tejét és reggelenként azt adja a nagynak is, mert az anyatej a legegészségesebb. nem szoptatja a nagyot természetesen, hanem lefeji neki és úgy issza meg. Neki ízlik, gond nélkül megissza. Szerintetek? Ez így jó? Nem fura? Kérdezte a véleményem de igazából nem tudtam mit is mondjak erre.


2014. márc. 4. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Én is ismerek ilyen anyukát.Azon felül,hogy a picit, a nagyobbat,de még egy ismerőse babájának is ő adja a tejet!!! :)Furi volt hirtelen nekem is,de tök jó azért.Régen is volt ilyen.
2014. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit fura, de nem érzem, hogy gond lenne.
2014. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Erröl a párom jut eszembe, aki multkor azzal viccelödött, hogy majd megkostoltassa a szobakutyánkkal a tejem... Kicsit fura, de amig a kicsinek jut elég tej, addig szerintem a nagyobbnak semmi rosszat nem tesz ezzel. Viszont számomra az a elborzasztó, amikor egy 4 éves gyereket az anyja szoptat- ilyet is hallottam már.
2014. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondnak én sem érzem, csak nem nagy már egy 2 és fél éves? Nem szokhatja nagyon meg és ha már nem lesz megviseli?
2014. márc. 4. 14:44
 5/14 A kérdező kommentje:
Na az más tészta ha egy 4 évest még szoptatja az anyja. Az szerintem is borzasztóan helytelen.
2014. márc. 4. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondja nem lesz tőle a nagynak...mármint nem lesz anyatejfüggő, ha erre gondolsz :-)

Miért ne, végülis sokkal jobb, mintha a tehén tejét inná.

Lehet fura, de én a nagyom orrába szoktam cseppenteni belőle, ha náthás volt :/

2014. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel. :)
2014. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is útban a tesó és 2 év lesz a gyerkőcök között. Az elsőnél is bőven volt tejem. Lehet én is elgondolkozom ezen. :-)
2014. márc. 4. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:
kicsit tényleg fura első hallásra, de ha belegondolsz, tulajdonképpen tök jól hasznosítja. a nagyobbnak értékes tápanyag, mivel nem ciciből szopja, lelkileg semmi sem változik, 2.5 évesen kevés fogalma lesz arról, h honnan került a poharába, élettanilag pedig ezerszer jobb a tehéntejnél.
2014. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van ...nekem is 2 babám van nekem még azt is mondták hogy miért nem rakom cicire a 15 hónapos babámat ha a kicsi jól lakot ...na azt azért én is furcsállottam de a fölös tejet én is oda adtam neki hiszen sokkal egészségesebb...semmi baja nem lesz tőle sem lelkileg sem testileg.
2014. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!