Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt merjem hagyni a majdnem...

Itt merjem hagyni a majdnem két éves kislányomat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elmaradott, szegény régiójában élünk Magyarországnak, munkát nem találtam a közelünkben, Budapesten azonban már hármat is ajánlottak, ami tetszene is nekem nagyon...a város is és a munka is.

A szüleim elvállalnák hogy vigyáznak rá, amíg én dolgozom, csak nagyon félek hogy ha heti 5 napot minimum távol vagyok tőle, az őt is, engem is meg fog viselni nagyon, ráadásul olvastam az úgynevezett "patológiás gyászélményről" amit a kisgyerek minden alkalommal átél, mikor az anyja nincs vele, akkor is ha csak a boltba szalad el, mert ő nem tudja hogy visszajön az anyja illetve hogy mikor jön vissza, még nem lehet neki elmagyarázni és különben is az anyja a legfontosabb egy gyerek számára. Az hogy magammal vigyem, kizárt mert akkor dolgozni megint nem tudok tőle, ott vagyok ahol a part szakad. Nem akarom hogy ő emiatt akár egy másodpercig is szenvedjen vagy hogy esetleg maradandó törést okozzak a kis lelkében. De tény és való hogy a pénz is nagyon jól jönne amit keresnék...Szerintetek?


2014. márc. 11. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Heti 5 napra? Én biztosan nem hagynám. Pont most ragaszkodna hozzád legjobban, te meg "elhagyod". Gondolj bele mit érezne szegényke. A szívem hasadna meg otthagyni. Nem tenném.
2014. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 piroska és a farkas ***** válasza:
Tehát, ha jól értem, hétfőn mennél, és péntek estig nem is utaznál haza, hanem Pesten laknál? Ha igen, akkor Pesten hol? Albérletben? Esetleg az nem megoldható, hogy szüleid vagy anyukád is odaköltözzön a kicsivel hétközbenre? Így napközben vigyázna rá amig te dolgozol, de mégsem történne az, hogy napokig nem lát. mert az, h napközben nem lát, az szerintem nem olyan nagy gond, sok kisgyerek van ilyenkor egyébként is bölcsiben, és ők sem látják olyankor a szüleiket.
2014. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod magaddal vinni, és bölcsődébe adni a munkahelyed közelében? Esténként hazajárnál?
2014. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
azt semmiképp nem csinálnám, amiben te gondolkodsz. ha én költöznék (mert hát pénz nélkül is nehéz gyereket nevelni, főleg egyedülállóként - ha jól értelek) vinném őt is magammal Pestre és beíratnám ott bölcsibe. így dolgozni is tudok, és hétköznap is együtt vagyunk
2014. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szüleim nem költözhetnek sajnos, őket több minden is ideköti.
2014. márc. 11. 12:53
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt,hogy ilyenbe belemenjek!Magyarul a szüleid nevelnék a kislányt, te maradnál hétvégi anyuka!
2014. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem
2014. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy gyerekkel együtt felmennék pestre és ott menne bölcsibe, vagy nem mennék. De attól, mert gyereked van nem kell éhenhalni, megragadni egy helyen, sőt.
2014. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem. Anno anyukám sem ment Apuval külföldre, 3 éves voltam és fél év múlva mehettem volna utánuk.

Én sem tudnám elképzelni, hogy ezt tegyem a fiammal. Biztosan bölcsit oldanám meg.

2014. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Azt áruld már el, hogy a bölcsis megoldás miért nem működne? Rendes munkaidőben beadhatnád, mégha nem is mindig Te érnél oda, a keresett pénzből heti 1-2 alkalom bebiszittert is fogadhatnál. Ezt össze lehet hozni ügyesen..
2014. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!