Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nincs türelmem, fel tudnék...

Ma nincs türelmem, fel tudnék robbanni, megőrülök?

Figyelt kérdés
Csak 4.5 hónapos, állandóan sikonyál, játszik, panaszkodik, stb. Megőrülök, szeretnék csendben lenni, egyedül. Nagyon készen vagyok, ellátom, de most szívesebben lennék a Holdon! Más is érez így annak ellenére, hogy szereti a gyerekét?
2014. márc. 11. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, időnként mindenki érez így.
2014. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen vannak és lesznek ilyenek amikor az anya is kimerül főleg ha egész nap nincs segítsége.
2014. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen sajnos előferdül bárkinél. :)
2014. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, egész nap egyedül vagyok vele. Ha tudna beszélni még hagyján lenne, de ez a vékony magas hang panaszkodás, nyűgösség (fáj a pocakja), őt is és engem is kikészít. :( Szeretem, de most letettem az ágyába és kiszellőztetem a fejem a másik szobában,mert falnak megyek.
2014. márc. 11. 12:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek sétálni? Szép idő van, itt legalább is. Menjetek valami csendes környékre.
2014. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig elindultam vele valamerre. Már az is segít, ha látsz más embereket pl. a boltban...
2014. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megeteted, kocsiba ülteted aztán lehet menni sétálni. Neked is és neki is jót tesz. Nézelődj, menj emberek közé. Nem kell otthon ülni.
2014. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igy van menjetek ki a lakásból. Séta,nézelődés stb. Ő is kikapcsolodik és te is. Kell a változékonyság főleg ilyen napokon. Nem szabad otthon gőzölögni.
2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lyna82 ***** válasza:
Persze hogy van ilyen!A fiam pont tegnap volt nagyon nyügi,semmi nem volt jó neki.( 3,5hónapos) Felöltözteted és irány a levegő!Babóm olyankor egyből megnyugszik,és alszik 1-2 órát.Addig anya is pihi! :-)
2014. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezt érzem szinte minden nap... Csak az enyém 2hós, a nagy 2,5 éves... A férjemnek most indultak be a maszekok, így munka után egyből megy oda, este ér haza. Hétvégén is. Hónapokig...
2014. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!