Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesem hiszti közben...

Másfél évesem hiszti közben csapkodja a saját fejét és a száját? Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Itthon nem lát csapkodást,nem tudom honnan vette ezt a szokást,de elég aggasztó.
2014. márc. 11. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudja levezetni a dühét, meg kell rá tanítani. Pl mondd neki hogy ha dühös csapjon rá egy kispárnára. Idővel elmarad majd ez a csapkodás.
2014. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az én lánykám is rácsap a fejére sőt megharapja az ujját is :) majd kinővik!
2014. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

enyém is csapkod, sőt játékokat dobál dühében.Mondjuk én rászólok,hogy nem szabad se csapkodni,se dobálózni...

Azzal nincs baj,hogy dühös,de meg kell tanulnia kontrollálni az indulatait.Ha most nem szólok rá,3 éves kora körül még durvább lesz a szitu...

2014. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. márc. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!