Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök babátoknak egy...

Miket főztök babátoknak egy év fölött? Mi a menü nálatok?

Figyelt kérdés

az összes étkezés érdekel

külön főztök neki?fűszerezés?


2014. márc. 12. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
11-12 hós korától ugyanazt eszi, amit mi. Kevesebb só és nagyon enyhe fűszerezés mellett, ami nekünk is jól jött. Sok zöldséget készítek, próbálok változatosan főzni.
2014. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiam, 11 hónapos kora óta ebédre azt eszi, amit mi. Azóta nem főzök neki külön, egyébként sem főzök nagyon fűszeresen vagy csípősen. Reggeli kakaó és szendvics, ebéd, amit mi eszünk (leves+második), uzsonna joghurt vagy gyümölcs, vacsora amit mi eszünk (szendvics, virsli, rántotta stb), lefekvés előtt 2 dl tejital.
2014. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit mi.

Van egy nagyobb fiam is.Sok főzeléket eszünk,egytál ételeket(paprikás krumpli,köles kása,rizottó, tészta),krémlevesek,gazdag zöldséglevesek.

2014. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

írnátok kicsit részletesebben?

egytál ételként pl mit csináltok?

joghurt az gyümölcs vagy natúr?

Én déleőtt is adok neki gyümölcsöt,de így se jön ki "egyen naponta 5x zöldséget és gyümölcsöt" szerintetek eszik vki ennyiszer?lehet hülyeség a kérdés

2014. márc. 12. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A joghurt az nálunk Jogobella gyümölcsjoghurt. Ebédre: paprikás krumpli, rakott karfiol rakott krumpli, mindenféle főzelék sült hússal, hallal, stb., különféle tészták (bolognai, milánói, sajtos, túrós, lasagne), imádja a rántott húst és a sült krumplit (melyik gyerek nem), a rántott zöldségeket, a gombapaprikást tésztával vagy rizzsel de, napestig sorolhatnám, mert ő tulajdonképpen minden főtt ételt szeret, így tényleg ezzel nincs gond. Napi ötször szerintem nem eszik senki zöldséget és gyümölcsöt, nálunk például nincs is tízórai, mert egyszerűen nem igényli.
2014. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi 5-ös,akkor ezek szerint nem csak én gondolom,h sok az 5x egy nap
2014. márc. 14. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!