Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek nyaralni 4hónapos...

Elmennétek nyaralni 4hónapos picivel?

Figyelt kérdés
Még meg sem született a lányom, most márciusra várjuk, de a bátyus már ugye készül a nyárra, hogy amikor majd ott fürdünk ahol tavaly és stb. :D Nem mondtuk neki 100%ra, hogy ugyanolyan lesz, mit tavaly, mert most itt lesz a hugi is, de azt sem akarjuk, hogy pár napra ne tudjunk kimozdulni. Mit gondoltok? ennyi idős picivel elmennétek egy hétvégére mondjuk? Neki úgyis a napirend lesz a fontos és, hogy én ott legyek, nem?
2014. márc. 13. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi mentunk. Bar 5 honapos volt a lanyom. Szopizott is, de eszegetett mar mast is. Nekem emiatt volt nehez. De aztan rajottem, hogy le kell tojni, es lehet a termeszetben is szoptatni, mast sem erdekelt ;) Jo volt! A nagyteso miatt meg tenyleg jo lenne megprobalni.
2014. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk az akkor 5 hónapos kislányunkkal 1 hétre Horvátországba. Semmi gond nem volt, az utat is majdnem végigaludta. Most, 2 évesen lehet nem mernék nekivágni vele, de akkoriban annyira nyugodt baba volt, hogy semmi gond nem volt vele. A tesója meg én nehezebben viseltük az utazást, mint ő :)
2014. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi is az 5hónapos fiunkkal mentünk, meg a 2 és 4évessel. Persze vittük a nagyszülőket is!! :)) Ők jól elvoltak a két nagyobb gyermekünkkel, vagy a kicsivel. Szóval szépen el tudtuk egymás közt osztani őket, hogy mindenki lehessen mindenkivel. Meg persze együtt is sokat voltunk.

MI egy belföldi fullosabb hotelt választottunk, nagy szobák voltak, kényelmesen elfértünk, sok lehetőség volt játszani, fürdeni, kirándulni. A pici pedig egyébként is egy álombaba volt, már 5hetes korától átaludta az éjszakát, és szinte sosem volt hangja. Teljesen stabil napirendje volt már 5hósan, így sem az utazás, sem az ott töltött idő nem zökkentette ki őt a napi rutinjából. Megvoltak az evési, alvási időpontok - amire figyeltünk nála, és így bármit tudtunk csinálni.

NÁlunk nagyon jól sikerült az első nyaralása. Mi is a nagyok miatt vágtunk bele, a pici abszolút nem volt macera- mondjuk a 2évessel sokkal többet kellett "bajlódni" mint vele. :)) A nagyszülők nagy segítségre voltak. (mondjuk, ha "csak" két gyerek lenne, akkor simán elmentem volna ketten a férjemmel is, de a nagyszülőkkel egyébként is nagyon jó a kapcsolat, és máskor is voltunk már együtt nyaralni. Ők is élvezik, hogy az unokákkal vannak, és mi is, hogy néha kettesben is lehet egy kis időt tölteni. :))

2014. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapos picivel utaztunk Tenerife-re nyaralni, "nagy" tesóval, mamáékkal, semmi baj nem volt! Babakocsi van, szállodai szoba van, ahová vissza lehet vonulni, cici van... Másra nem volt szükség :) Mindenképp menjetek, ha tehetitek, nehogy a tesó azt higgye, hogy itt a hugi és nincs több nyaralás... :) Egyben vagy még? Vagy megérkezett a csöppség?
2014. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírásának másnapján, 14-én délután 15:00-kor megszületett 3700g-mal és 49 cm-rel :)
2014. ápr. 1. 20:22
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratulàlok!
2014. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gratula! Akkor most mar konkretan tudjatok szervezni a nyaralast ;) Tudjatok pontosan hogy honapos lesz :D Jo babazast!
2014. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!
2014. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!