Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek a gyereketek...

Ti elmennétek a gyereketek nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés
Ismerek egy házaspárt, akik elmentek nyaralni, a gyereket pedig itthon hagyták a nagyszülőkre. 1 éves volt a kisfiú és nem voltak túl messze.
2013. febr. 13. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Soha! Esetleg 6-8 éves lesz!
2013. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Igen!


Ha 3 nap nyaralásnak számít, egy wellness szállodában voltunk tavaly és idén is tervezzük.

A gyerekek tök jól elvoltak a nagyszülőkkel, 100 km-re voltunk, ha bármi lett volna éjszaka is tudtam volna menni. Nem is értem mi ebben a nem helyénvaló. Mert hogy pici rosszallást olvasok ki a soraid között.

2013. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, de azt is meg tudom érteni, ki elmegy 2-3 napra ha már a gyerek legalabb 5-6 éves. Mondjuknekem ez furcsa h egy 1 eves kisfiut napokra a nagyszülőkkel hagynak...
2013. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Nekem viszont az még furcsább, ha valaki nagyobb gyereket nem visz. Pont a gyerekemet nem hagynám ki az élményből. Persze ha valaki 5x nyaral évente és egyszer nem viszi a gyereket az más.
2013. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
En vinnem ot is, de nem itelem el aki nem viszi. En 3 het milva napi 2-3 orat dolgozni fogok. Masoknak ez a fura. Es zert leszek rossz anya.
2013. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Hűha, akkor én itt nagy kakukktojás vagyok, mert én tavaly a 1,5 éves fiamat és a 4 éves lányomat merészeltem itthon hagyni 3 napra.

2. voltam

2013. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Wellness-hétvégére,egy közelben lévő szállodába igen:)Sőt,mentünk is.

Nyaralásra nem,mert oda külföldre megyünk,ahonnan nem vagyok otthon pár perc alatt,és amúgy is nagyon jó látni,ahogy a 2,5 éves kislányom fürdik a tengerben az apukájával,homokozik,és egyszerűen élvezi ezt az egészet:)

2013. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék. Míg pici volt azért nem, mikor nagyobb lett meg azért. :) Nem tudnék kikapcsolódni úgy, hogy nincs velem, folyton rá gondolnék. Nyaralni meg nekem úgy teljes, ha a gyerekem is ott van, hiszen azért családi nyaralás. Szeretném, ha az emlékei között lennének, hogy pl. homokvárat építettünk a Balaton parton. Hogy együtt utaztunk, felfedeztünk, stb. Nekem is van ismerősöm, aki 9 hónapos babája nélkül utazott külföldre. Az ő dolga, ő értékrendje. Mások vagyunk, de nincs ezzel baj. :)
2013. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Jól tették, hogy kicsit csak egymásra koncentráltak, kettesben voltak. Mindenkinek kellene pár napot csak a párjával kikapcsolodnia valahol, ahol nem a napi problémákra koncentrálnak, hanem pihenek stb...Nagyszülőknél meg biztos jól el volt a kisfiú, tutti élvezte,ahogy kényeztetik,lessik minden szavát.

Nem is értem miért nem lehet egy gyerektől elszakadni pár napra. Jöhet a lepontozás!

2013. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

nekem 3 gyerekem van. a nagy 3 eves, a ket kicsi pedig most mult 1 eves.

mi elmentunk 4 napra Hollandiaba, a gyerekek pedig itthon voltak a nagyszulokkel.

azt hittem, hogy nagyon fognak hianyozni, de egyaltalan nem hianyoztak, es tok jo volt vegre tovabb aludni, es nem nekik melozni folyamatosan.

A nagyfiam nem volt tolem egy par orara sem tavol a 3 ev alatt, es ez a nagyon szoros fizikalis kozelseg mar sok.

De jo volt hazajonni es vegre ujra latni oket. Majd par ev mulva hatha el tudunk meg egyszer menni a ferjemmel kettesben.

2013. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!