Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek úgy külföldre...

Ti elmennétek úgy külföldre nyaralni, hogy nem viszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Volt kolléganőmről van szó, akinek van egy 10 éves, egy 6 éves és egy 5 hónapos fia. A pici fiú az új párjától van. Most elutaztak törökországba 1 hétre, de csak a két nagyobbik fiút vitte magával, a picit otthon hagyta a nagyszülőkkel. De egyébként nem ez az első hogy otthagyja a nagyszülőkre, bár eddig nem hagyta ott még ennyi időre. Csak én vagyok úgy, hogy nem tudnám ennyi időre otthagyni a babámat?
2013. aug. 8. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Személy szerint ,vagy mindhárom gyereket vinném,vagy nem mennék.Különbséget nem tennék.Kis gyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond.Ha kettő elfér,elfér a harmadik is:)
2013. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
hát ennyi idős picit én sem hagynék még ennyi időre ,de nem vagyunk egyformák...én 7hónaposom egy -egy napra hagyom a mamáékra,hogy 7évesemmel is csináljak programot.most már nem csak szopizik,úgyhogy megy a dolog:)
2013. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem jól tette.

Az 5 hónapos úgyse élvezné az utazást, csak nyűg lenne neki, az anya se tudna rendesen kikapcsolódni mellette, a többi utasnak (a repülőn, vagy amin utaznak) meg pláne sokkal elviselhetőbb így, legalább rájuk is tekintettel vannak.

2013. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Én ragaszkodó típus vagyok. :) Ennyi idős picit még tuti nem hagynék másra. 5 hete szültem és inkább körmöshöz se járok, csak ne kelljen elszakadnunk. :D
2013. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát személy szerint egy ekkora babát még nem hagynék itthon, de ha ő így is jól tudja magát érezni, hát az ő dolga.
2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen picin még nem hagynám otthon. 14 hónaposan voltak előszőr hoszabb időre 6 nap anyukámmal
2013. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem csak én nem hagynám otthon!

Egyébként ő már 2 hetesen is ott hagyta a nagyszülőkre, mert elmentek a párjával kettesben romantikázni kicsit. Mondjuk furcsa ez a nő, mert ahogy betöltötte a 36. hetet rögtön kivették neki a babát programozott császárral, nehogy nagyon megnyúljon a bőre, aztán meg 3 hetes korától azért nem szoptatta már a kisfiút nehogy megereszkedjenek a mellei a szoptatástól (egyébként szilikon melle van).

2013. aug. 8. 13:43
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
No comment, bár szerintem baba helyett egy pudlival jobban járt volna...
2013. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

1-1 napra már utaztam el az akkor pár hòs fiam nélkül. De ennyi időre biztos nem hagynám itthon. Ismerősöm a 4 hònapos fiát hagyta itthon, h a férjével romantikázni tudjanak a Kanári szigeteken 2 hétig.

A gyerekeim között pedig nem tennék különbséget. "te maradsz, te jössz" Ez milyen már?

2013. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Úr Isten ki ez a nő! Már bocsánat....nem tudom ,hogy hány éves de én 22 évesen nem foglalkozok ennyit ezzel.Jó a súlyom annyi mint szülés előtt ( 2 hónapos a babám) Szétrepedt a hasam alja a derekam is kicsit , a cicim nem nagyon erősen de körbe repedt mert gyorsan lett sok tejem és kit érdekel? VAn egy gyönyörű egézséges kisbabám, ez a legfontosabb Igaza van az utolsónak egy pudlival jobban járt volna... Komolyan nem értem az ilyet ,hogy adhat a jó Isten ilyen embernek kisbabát ,hány nő van aki bármit és bárhogy kinézne azért ,hogy kisbabája legyen és nekik meg nem lehet... Bocsánat ,hogy nem a kérdésre válaszoltam hanem ezen akadtam fent. Amúgy Én sem hagynám ott a babám én 2er hagytam ott eddig anyukámnál kb. úgy mentünk el a férjemmel mintha egy hétre hagytam volna ott.. (és 1órára mentünk el )
2013. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!