Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe vittétek ma setalni a...

Mibe vittétek ma setalni a babatokat?

Figyelt kérdés
Most keztuk a ket hetes babammal a setakat.ma a benti ruhajara (body,nadrag) adtam egy pluss nadragot es egy kapucnis pulcsit.plusz sapi.a babakocsiba van egy polyahoz hasonlo kis valami plusz egy vekony pokroc.de ugy vettem eszre ez sok neki.melege volt.ti miben viszitek ki ilyen szep idoben?
2014. márc. 13. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Két hetessel még nem feltétlenül kellene szerintem sétálni menni. De mivel még ő újszülött, overáll lenne a célszerű több szempontból is.
2014. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vedono ma volt nalunk.gyonyoruen sutott a nap,o is mondta hogy menjunk.overalba hoztuk haza a korhazbol.na azt meg jobban utalta.mozdulni se birt benne kb.
2014. márc. 13. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki, főleg ilyen jó időben. De ha hidegebb lenne, akkor is kivihetnéd. Sok téli baba órákat alszik kint. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, én a body-ra és rugdalózóra egy kezes-lábast adtam a fiamra és egy vékonysapkát. Én azért szeretem az overált, mert így ha ficereg is, nem tud elcsúszni, és így nem kell rá külön cipőcske, meg egyszerűbb is, ebbe beledugni. Ezenkívül a lábzsákot félig rátettem a babakocsira, de aztán azt le is vettem róla.
2014. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a benti body+rugira ráadtam az overallját, ami nem túl meleg, de azért termo a belseje, plusz sapka. Szerintem kicsit sok volt, de mikor indultunk még csak 12 fok volt, hazaérkezéskor meg 17, ilyenkor nehéz öltöztetni. 8 hetes amúgy.
2014. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlöltöztetem, de én még overallt adok rá, plusz egy vékony takarót, ha alszik, meg egy közepesen vastag sapkát. Nem a télit, hanem az átmenetit. Nem szokott megizzadni.
2014. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!