Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Késő negyed kilenckor fürdetni...

Késő negyed kilenckor fürdetni egy 10 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Tegnap 8-kor értünk haza,sajnos jelenleg a nagyszülőknél élünk átmenetileg.Hallottam,ahogy anyám megjegyezte apámnak hogy szerinte későn értünk haza.Próbál egyre több mindenbe beleszólni,véleményez pàr dolgot,ami nekem nem tetszik.
2014. márc. 14. 10:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordulnak csúszások, nincs ezzel semmi gond. Bocsánat, muszáj megjegyeznem, hogy a "fürcsi és alvi" azért nem semmi.
2014. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

enyém 10 hónaposan este f10-kor feküdt le, nappal egyet aludt.

8 körül fürdettem le. azért volt így mert apa nagyon későn ér haza és szerintem egy babának még tök mindegy, nem ismeri az órát, na meg nyáron világos is van 8kor.

azóta ovis, 8kor fekszik, nem okozott gondot, hogy kiskorában később feküdt

2014. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
mi meg extra későn fekvő család vagyunk,este 9 körül fürdettünk sokáig,azóta hoztuk előrébb,mióta kevesebbet alszik,így már túl hamar felkelt reggel,ezért 7-8 között fürdetünk már,9-kor alszik
2014. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne férne bele? Máskor mikor szoktad?

Nálunk fél7 vacsora, utána játék, 8 körül indulunk fürdeni. A nagy 4 éves, a kicsi 21 hónapos, de így volt ez már 1,5 évvel ezelőtt is. 9 körül szoktak ágyba kerülni, ezt szokták meg.

2014. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Fél 7 és 7 között,bár ez nem mindig volt így.Sajnos az említett átmeneti helyzet miatt csúszott előre az időpont.Itt figyelgették a gyereket,hogy nyűgös,fürdetni kéne szerintük.
2014. márc. 14. 13:40
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 10 hónapos korában már egyszer aludt, kb. egytől fél ötig, és mindig-mindig-mindig kilenckor fürdettük. Mióta megszületett. A védőnéni is ezt tanácsolta anno, mert azt mondta, hogy így tolható ki legjobban az éjszakai evés ideje, és igaza is lett, 3-4 hetes korától aludta át az éjjeleket.


Szóval nem, nem hinném hogy késő. Meg persze kinek késő? Ha nektek nem, mást miért zavar? Engem is ilyen "későn" fürdettek mindig anyumék, sőőőt, a férjemet is, nálunk ez napirendszerűen beállt. Én imádom, hogy viszonylag sokáig tudunk maradni a kislányunkkal bárhol, étteremben, ismerősöknél, akárhol. Nincs is olyan babás ismerősöm, aki kilencnél hamarabb fürdet, csak egyetlen egy. Szóval nem, nem késő. Szerintem. :)

2014. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen késő,de az,hogy egyszer-egyszer előfordul az nem probléma,csak ne szoktasd rá.
2014. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Minden este 9-kor van a fürdés. Most egyelőre jó ez így. Amikor megszületett valamiért rendre pontosan 2-kor aludt el éjjel. Na azt kellett lecskökkentenem, amit a fürdéssel tudtam elérni. Heti 20 perccel hamarbb fürdettem. Most 5,5 hónapos, most nem csökkentek. Majd 1-2 hónap múlva.

Este 10-kor alszik el mindig, reggel 8-kor kel.


Szerintem ne vedd fel ezeket, hiszen ebből nem csináltál rendszert. Ha meg még is, nem egy főbe vágó bűn, hogy 8:15kor fürdetsz. Ne aggódj ilyeneken:-)!

2014. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!