Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek 4 gyermek...

Van itt olyan akinek 4 gyermeke van? Hogy oldjåtok meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk áprilisban születik a negyedik és a legnagyobb még nincs 5 éves. Sok szervezéssel:) Napirenddel. A két "nagy" már ovis. Szeptembertől a harmadikat is szeretném bölcsibe adni, mert látom rajta, hogy igényli a gyerekek társaságát. Nálunk a férjem is 16.30-tól otthon van. Szüleim és tesóm közel laknak bármikor számíthatok rájuk. Illetve férjem szüleire is, csak ők messzebb laknak, de gyakran mennek a gyerekek akár hosszabb időre is.
2014. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulålok a negyedik csöppseghez is))) Nekunk is negy van most åprilisba lesz a legkisebb 1 eves, es tervezunk egy ötödiket is)
2014. márc. 14. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi mindig is négyet akartunk, de én úgy szeretek terhes lenni, meg olyan boldog vagyok a meglévő hárommal, hogy nem zárom ki, hogy azért lesz egy ötödik is:D


Nálatok milyen a nemek eloszlása?


Nálunk a két nagy kisfiú, a harmadik kislány és a legkisebb is fiú lesz.

2014. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nållunk 3 låny egy fiu van egy 14 eves lånyom egy 5 eves låny egy lassan 3 eves fiu es egy åprilisban 1 eves kislåny
2014. márc. 14. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a Tiétek! Nekem kettő van, de sokszor azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány. :)
2014. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de szépek az ilyen nagy családok,csak csodállak benneteket,nekem 3 lányom van a kicsi 22 hónapos,de nem merném már a 4.-et bevállalni...
2014. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 van. A nagylány már 15 éves a középső 11 az ikrek 7 évesek, szerencsére már nagyobbacskák. A két nagy sulis az ikrek ovisak, így könnyebb, hogy már nincsennek itthon úgymond..viszont egyedül vagyok velük, és a hétvégék elég zűrösek szoktak lenni. Nehéz mindenkinek megfelelni..
2014. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen van amikor nem könnyu .. de annyira szepek es aranyosak mindig mondom egyik szebb mit a måsik))))) es remelem nemsokåra összejön az ötödik is)))
2014. márc. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!