Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusban születő babát miben...

Májusban születő babát miben és mikortól lehet kivinni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hazaérkezés másnapján ki lehet vinni 5 percre. Eggyel több réteg kell rá mint rád, sapka mindenképpen és takaró.
2014. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Másnap??? Hát az egy picit korai. Vagy 2-3 napig ablaknál levegőztesd pár percig, utána kiviheted egy egy kicsit. Nem vagyok paramami de egy 3-4 napos gyereket nem vittem és nem is vinnék ki. 2 fiam van, mindkettő 1 hetes kora után volt kint időnek megfelelő ruhában.
2014. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam úgy alakult a 2.nál, hogy ügyintézés miatt már az első nap mentünk. Márciusi baba, jo idő volt már, kendőben vittem.
2014. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-és vagyok. Én mindhármat másnap vittem ki, védőnő is így mondta, megfelelő öltözetben. Az első levegőztetés az, amikor hazaviszik a babát a kórházból. Kérdezőnek is azt javaslom, kérdezd meg a védőnő véleményét is.
2014. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hetesen simán,legalábbis fiam 5 napos volt mikor hazamentünk a kórházból másnap már volt 5-10percet az erkélyen harmadik nap fél órát aludt kint,4. nap 2 órát sétáltunk utána már 1-2 órát mindennap kint voltunk,Ő április utolsó hetében született és május 1.én mehettünk haza
2014. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is másnap kivittem, doki is javasolta. Esőben, szélben nem vinném ki és nagyon hidegben vagy melegben sem. De mondjuk -5 és 25 fok között simán.
2014. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Február végén született a lányom. Nálunk a doki már a kórházban kinyitotta az ablakot. Jól betakartuk a babákat. Mondta a doki, hogy a levegőtől nem lesz semmi baja.

Hétfői napon jöttünk haza, kedd-szerdán örültem, hogy élek, de csütörtökön már kivittem a teraszra. Akkor volt egy hetes. Nálunk a védőnő, a gyerekorvos, és a szülész orvos is egyetértett abban, hogy felesleges az ablaknál szoktatni a gyereket, ha már felöltöztetem, vigyem ki egész nyugodtan. Persze nyilván nem esőben vagy szélviharban. :)

2014. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is egyből mentünk sétálni mikro 3 éves megszületett májusban és hazahozhattuk. De persze ez időjárás függő is.
2014. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik fiam májusban született és ahogy hazajöttönk a kórházból az első második nap én is örültem hogy élek de utánna fél órára ki vittem a teraszra majd egyre többet!
2014. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!