Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül hogy lehet megoldani...

Egyedül hogy lehet megoldani a babaúszást?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni a fiammal babaúszásra (10 hós), de a párom kijelentette, hogy ő nem hajlandó betenni a lábát egy uszodába sem (víziszony...), így annyira sem hajlandó bejönni, hogy megfogja a gyereket, amíg én pl. átöltözök. Lesz ott valaki, akire rá tudom bízni a gyereket, míg öltözök/vetkőzök (mondjuk az oktató, vagy ilyesmi)? Vagy addig hova tegyem, mit csináljak vele? Gondolom oda a babakocsit sem igazán tudom majd betolni... Szabályosan leüvöltötte a párom a fejemet, mikor felhoztam a dolgot, de én nem akarom ezt kihagyni az ő makacssága miatt. A szüleim nagyon messze élnek, így őket sem tudom megkérni, hogy kísérgessenek. Egyedül meg lehet oldani?

2014. márc. 17. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahova mi jártunk, ott az öltözőbe be lehetett tolni a b.kocsist. Sőt ott is kellett hagyni. Az értékeket én szekrénybe zártam.

Amíg átöltöztem, addig a b.kocsiba volt a lányom. Elpakoltam mindent és utána jött ő, majd mentünk be az usziba.

2014. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, az tök jó lenne nekünk is, ha be tudnám vinni a kocsit! (Onnan csak nem lopják el!?) Azt megkérdezhetem, hogy ti hova jártatok? Mi az új újpesti uszodába szeretnénk menni, most indul majd az első tanfolyam, így -egyelőre- senkit sem tudok megkérdezni, hogy ott hogy megy.
2014. márc. 17. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hordozóban vittem. Először őt felöltöztettem, utána becsatoltam a hordozóba és letettem magam mellé a földre, amíg én is felöltöztem. Jó, itthon tusoltam meg minden, ott csak gyorsan megtörölköztem és öltöztem!
2014. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szfváron van egy hölgy, aki mindig ott van az öltözőben, és segít.
2014. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ó, köszi, ez is jó ötlet! Azaz a hordozónk már nincs meg, de majd szerzek egyet kölcsönbe. :)
2014. márc. 17. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
én is úgy csináltam,mint a 3-as,hordozóba tettem addig míg én gyorsan levetkőztem vagy felöltöztem!Babakocsit nem is tudtam volna bevinni mert az emeleten volt az öltöző!
2014. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is járunk babaúszni, bár mi a párommal, így egyszerűbb.

Amúgy mikor én mentem be a vízbe és én is öltöztettem a fiam, akkor úgy oldottam meg, hogy addig a padra ültettem. Nálunk nagyon alacsony a pad és támlája is van, de eléálltam, ne jusson eszébe elmászni :) Ja és a fürdőruha rajtam volt, így a vetkőzés egyszerűbb volt, öltözni meg első a gyerek volt utána szintén a padra és úgy én.

Amúgy minden uszoda más, de esetleg kérdezz utána, és akkor te is nyugodtabb leszel. amúgy nyugi más is viszi szerintem egyedül a gyerekét babaúszni, de inkább ez családi program szokott lenni.

Érdekes ez a víziszony. Nem akarom piszkálni, de akkor nyaralni nem szoktatok menni? (költői kérdés volt nyugi :) ) Mindenki fél valamitől a Párod úgylátszik a víztől. De szerintem mikor meséled milyen jó volt akkor majd ráveszi magát és megnéz titeket. Tényleg jó dolog :)

És nálunk van járóka is amúgy bár én oda sosem tettem még be.

2014. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, a babakocsit nálunk nem lehet bevinni az öltözőbe, de végülis a hordozó amit írtak még jó alternatíva lehet.

De kérdezd meg őket!!!

Mi amúgy egyszer voltunk az Aquaworldbe, de oda be lehet vinni a babakocsit a medencéhez is, legalábbis többeknél láttam. ÉN nem kérdeztem utána akkor nem is gondoltam rá, pedig egyszerűbb lett volna nekünk is.

2014. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát igen, nem egyszerű vele, ő az a típus, aki -ugyanabból a pénzből- inkább elmegy 3 napra Prágába várost nézni, mint egy hétre a Balatonra... 10 éve nyüstölöm, hogy menjünk el valami tengerpartra, de eddig hiába. (Egyszer néhány barátunkkal elmentünk a Balatonon diszkóhajózni, és hát nem volt egyszerű vele, mikor a tó közepén kezdett rájönni a pánikroham...)

Nem akarom ráerőszakolni a dolgot (pedig gondolkodtam, hogy közlöm vele, hogy akkor kénytelen leszek addig egy vadidegenre bízni a gyereket, míg öltözök), viszont egy barátnőm már fel is ajánlotta, hogy ha úgy van, eljön velünk, ő ellesz addig a gyerekkel, míg én összeszedem magam. Viszont azt sajnálom, hogy ő kimarad az élményből... :(

2014. márc. 18. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!