Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nem voltunk wellnessezni...

Még nem voltunk wellnessezni kisbabánkkal, de hamarosan 1 éves lesz. Hogyan oldjam meg az alvását?

Figyelt kérdés
Nektek hogyan zajlott? A szobában aludt? VAgy eldőlt a medencénél is? Amíg a szobában aludt, mindketten vele voltatok, vagy egyikőtök elment pl. masszázsra?
2014. márc. 17. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két éves a "baba" és eddig már kb. 5-ször voltunk vele wellnesselni! Mindig más a forgatókönyv. Amikor még egészen pici volt, addig elaludt a kis pihenőszékében a wellness részlegen. Aztán, amikor picit nagyobb lett, volt,hogy kihagyta abban a pár napban a délutáni alvást! :) Hiába vittük fel a szobába és próbáltuk altatni, fel volt pörögve. Most legutoljára úgy volt,hogy ebéd után a szobában elaltattuk és mivel apuka is szeret aludni, addig én mentem szaunázni, fürödni egyedül! Na az volt az igazi pihenés! :)
2014. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor 7 hónapos volt, beájult a medencénél is többször, akkor a babakocsiban is aludt délelőtt. Ebéd után a szobában ágyban. Legutóbb 1 és 4 évessel voltunk, ebéd után akkor is alvás volt. Igényelte is mindkettő. Meg mi is. Én ilyenkor szoktam elmászkálni pedikűrre, úszni. Vagy alszok, olvasok a teraszon.
2014. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is tobbszor voltunk babaval, altalaban a babakocsiban seta kozben vagy a szobaban aludt a babakocsiban vagy apaval. Pont a heten indulunk megint 21 honaposunkkal, a delutani alvasidore most sportot tervezek magammak :-)
2014. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi most voltunk 8 hónapossal. Babakocsiban altattuk, sétáltunk közben jó nagyokat, vagy ha elaludt leültünk kávézni, de volt hogy apa sétált vele én meg a kinti termálmedencében úszkáltam és néztem őket. :)


Szerintem te és a párod is megérdemlitek, hogy pihenjetek kicsit, szóval úgy tartom "igazságosnak", hogy felváltva az egyikőtök marad a babával másiknak pedig szabadfoglalkozás... ha azt választja, hogy ő is marad, akkor persze legyen úgy :)

2014. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi most megyünk vele először,úgy,hogy van egy 5 éves nagy is...A pici egész sokat van fent,úgyhogy hozzá igazodva fürdünk.Ha alvásideje van szerintem el fog aludni babakocsiban,ha nem ,akkor felöltözünk és sétálunk egyet,mindenkinek kell a levegő vagy felmegyünk a szobába és mindenki alszik egyet...Próbálunk mindenben alkalmazkodni ahhoz amit itthon megszoktak.Én inkább attól tartok,hogy amikor mi eszünk nem lesz majd el..Ugyanis nem igazán szeret bekötözve lenni.
2014. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam,hogy a pici 5 hónapos,még nem ül stabilan és jön a foga :-)
2014. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2014. márc. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!