Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a baba, aki később kezdett...

Az a baba, aki később kezdett el forogni, és közbe már elkezdett kúszni, lehetséges, hogy már nem is fog forogni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ez így elég ellentmondásos mert azt írod, később kezdett el, aztán azt kérdezed, hogy már nem is fog? de hát ha már csinálja???

enyém most 3 éves és alvás közben pl. forog, de én magam is szoktam, tehát ha erre értetted akkor fog nyilván, vannak jelyzetek amiben kénytelen az ember :)

2012. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

úgy értem, hogy amíg nem tud kúszni, ugye addig forogva közlekedik, de ha elkezd kúszni, onnantól kúszva.

Tehát ha a babám később kezdett forogni, mint kúszni, akkor nem baj-e, hogy nem forog, mert inkább kúszik.

Tudom elég kacifántosan írom.

2012. okt. 2. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, hiszen ha jól értelmezem tud forogni mindkét irányba, csak már nem használja, mert kúszik. Most ez neki az új, ezt csinálja, de azért sok mindenhez kell a forgás/fordulás, biztosan fogja még azt is csinálni.
2012. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

ja így értem, viszont te félreértetted :) a forgás nem a helyváltoztatás miatt kell hanem épp csak arra, hogy a hátára vagy pocakjára kerüljön, nem kell közlekednie így, az a kúszás.

tehát egyáltalán nem baj, hogy nem forogva járja be a szobát, sőt! ez kifejezetten jó, az agy a kúszással-mászással fejlődik :)

2012. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!