Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes terhes vagyok 2....

8 hetes terhes vagyok 2. gyermekemmel. Mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad emelni, főleg az első trimeszterben. Más, hogy oldotta meg ahol volt már egy aktív nagytesó /23 hós/?

Figyelt kérdés
...aki egész nap roham, motorozik és nem egyszer fel kell emelni éppen feltenni a mászóka, csúszda tetejére vagy éppen dajkálózni akar kicsit. Volt ebből valakinek problémája?
2014. márc. 19. 12:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ev van a gyerekeim kozt, en a nagyobbat vegig emeltem az utolso napig, semmit sem valtoztattam. Naponta szazszor: pelenkazora fel/le, agybol ki-be, etetoszekbe es ki, kocsibol ki-be, ha elfardt cipletem, csak ugy is, dobalgattam jatek kozben stb. En ezen abszolut nem paraztam soha. Mondjuk nem volt semmi gond a terhesseggel. Az elsovel vereztem sokaig, ha ilyen lett volna a masodik terhesseg, akkor azert biztos mashogy alltam volna hozza.
2014. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!