Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te milyen tápszert adsz...

Te milyen tápszert adsz újszülött babádnak és mennyibe kerül receptre?

Figyelt kérdés

Első lányomnál milupa ha start tápszert kaptunk, ami receptre is több, mint 2000 Ft volt már négy éve is.

Most várjuk második babánkat és szeretném kérdezni, hogy ti milyen tápszert kaptok, ami ennél esetleg kicsit olcsóbb.

Nincs a családban semmiféle allergia ami miatt speciális tápszerre lenne szükségünk.

Felkészülten szeretnék menni a gyerekorvoshoz, hogy ezt és ezt a fajta tápszert szeretnénk.

Köszönöm



2014. márc. 20. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 éves a nagyobbik gyerekem, ő a Milupa HA STartot ette anno, de fájt tőle a hasa. Most a kicsi fél éves, őt is ezzel a HA Start recepttel engedték haza a kórházból. Hát mit ne mondjak fájt tőle a hasa. Elmondtam a dokinknak, ő a Milumil Fermentáltat ajánlotta. Kipróbáltuk, megszünt minden gond, hasfájás, szorulás, bukás. 1hós korától adtam ezt neki, ez sima, nem HA-s. Receptre 940ft/doboz, 1doboz 600g, és 1 éves korig írja fel a doki. Ez még 4 éve nem volt, pedig milyen jó lett volna már akkor is. NA mindegy. De van mégegy, a NEstlé Lactogen Harmony. Ez is speckós mint a Fermentált, 1éves korig írják fel, receptre 945ft/doboz, csak ebből egy doboz 800g. Én babám már ezt eszi jópár hete, mert a Fermentált akkor hiánycikk lett, ezt kaptuk helyette, és maradtunk. Nagyon gazdaságos. Nálunk sincs allergiás a családban.
2014. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Humana Ha ,1700 receptre.
2014. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Humana Ha start plus, 500g és 1800 ft receptre.
2014. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Novalac Allernova, 400 ft körül volt receptre a 400 grammos doboz.

Ez HA tápszer, nem volt baja a lányomnak, mégis ezt írta fel a doki, mint legolcsóbb tápszert.

2014. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Humana baby fit plus banános 500gr és 629ft bukós volt kislányom és ezt kapta ezt 2éves korig fel tudja írni a doki ha kell.
2014. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!