Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használjak,...

Milyen pelust használjak, hogy éjjel ne folyjon ki a pisi?

Figyelt kérdés
Libero 3-as pelót használunk. Nappal nincs is gond vele, de éjjel a kisfiam égnek emelt lábbal forog jobbra-balra és az oldalán alszik el és rendszeresen kifolyik a pisi én meg öltöztethetem át éjszaka.
2009. dec. 16. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi is Liberot használunk, nálunk nincs panasz rá. Próbáld ki a Huggiest, az is nagyon jó.
2009. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen méretei vannak a babádnak? Mennyi idős?
2009. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom vékonyka 7 hós. Egyszer vettem Liberót és négyszer átázott mindene. Nálunk a Tescos, Dm-es és a Pampers nem okozott csalódást még.
2009. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
5 és fél hónapos, 7100gr és 70cm.
2009. dec. 16. 09:25
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 09:13-as! Tudnál nekem árakat mondani a pelókra? Csak kb.

Köszi!

2009. dec. 16. 09:26
 6/13 anonim ***** válasza:

9:09-es vagyok. Az én kisfaim is 5és fél hónapos, bár Ő már 8 kiló a 70 centihez, de mi Pampers-t használunk mindig, most a 4-es méretet. Soha nem folyt még ki pisi. Reggelre pedig olyan súlya van a pelusnak, de még így sem engedi át a folyadékot! Nagyon jó!

Én a "Giant" csomagot szoktam venni, abban van a legtöbb db, 4-es méretből 80 körül és kupon nélkül a DM-be 3600 Ft körül van, de Én 25%-os kuponnal szoktam venni. Így szerintem megéri.

2009. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg jó az ára. Nekem sajna nincsen kuponom. Nem nagyon szoktam ott vásárolni, de lehet, hogy elkezdem, ha jobbak az árak mint a Tesco-ba, Auchan-be. :-)
2009. dec. 16. 09:38
 8/13 anonim ***** válasza:

9:09-es vagyok megint. Ha regisztrálsz a Baba-bónusz programra, akkor sokmindent kedvezményes áron kaphatsz! Érdemes! Ha csak a pelust veszed ott minden hónapba, akkor is össze gyűlik annyi pont, hogy mindig kiváltom az 50 pontos füzetet és abban avn egy bónusz kupon, amit bármire fel lehet használni, 25% kedvezményt ad. Persze én mindig a pelusra használom fel. Ha másért nem is, ezért szerintem megéri regisztrálni! El tudod olvasni a neten a DM honlapján, hogy mit kell tenned!

Amúgy csak a baba születési anyakönyvi kivonatát kell egyszer bemutatni egy DM üzletbe, ki kell tölteni a regisztrációs lapot és máris kapsz egy csomagocskát, amiben vannak már kedvezményes kuponok!

2009. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak a Pampers és a Dm-es nem ázott át éjszaka.

Tescossal tocsogott nappal is, nemhogy éjjel.

De attól még másnál bevált, úgyhogy sajna csak úgy derül ki ha kipróbálod őket...

2009. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is mindenből kifolyik a pisi, kivéve a pampers premium care-ből, az ára sajnos elég húzós, de csak éjszakára adom (mivel éjszaka nem szoktam átpelenkázni) olcsóbb mint minden nap hálózsákot mosni. De szerintem már nyugodtan használhatsz 4-es pelust ilyen méretekkel, legalábbis mi 7,4 kilóval már 4-eset használunk, nappalra is, lehet, h az is megoldaná a problémát
2009. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!