Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyenek a mindennapjai...

Anyanaklenninehez kérdése:

Nektek milyenek a mindennapjaitok, Anyukák?

Figyelt kérdés

Benneteket érdekel egy olyan oldal, ahol egy anya folyamatosan beszámol a mindennapjairól, az anyaság jó és rossz oldaláról? Én a férjem tanácsára kiírom magamból a bennem zajló érzéseket: [link]

De nem tudom, hogy ez érdekel-e másokat?



2014. márc. 21. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minél több ilyen oldal kéne komolyan!

Mindenhol szinte csak a "rózsaszín ködről" beszélnek, mikor a gyermekvállalás igen is egy piszok nehéz dolog.Sokan ezért meg is zuhannak szülés után(depresszió), nem értik miért nem érzik azt, amit mások leírnak..

Persze nem kín szenvedés az egész, de nem is az a hihetetlen boldogság, mint ami az amerikai filmekben van!!

Jó lenne megosztani néha őszintén az anyukákkal a dolgokat..(állandó felelősség érzet, éjszakai nem alvások, háztartás vezetés gyerek mellett, nem várt anyagi problémák)..stb..

Ezt még a végtelenségig tudnám sorolni..nekem is 2 gyerekem van, nem egyszerű velük..3 és 1 évesek.


És igen is van hogy a háta közepére nem kívánja az egészet az ember, és igen is van olyan hogy a világ végére költözne annyira elege van..de nem is ezekkel a gondolatokkal van a baj, hanem azzal ha ezt nem tudja valaki megoldani.Hogy ne érezze azt hogy egyedül van ezzel, és csak ő ilyen szerencsétlen, mikor mindenki más a legboldogabb...

Szóval igen..

Én örülnék, és valószínű érdekelne is. :)

2014. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet:-)
2014. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinte tök jó 5let, hogy kiírod magadból! És aki olvassa Anyuka az tud azonosulni veled :) Igen, mindenki csak a jó dolgokat mondja, kevesen vállalják fel, hogy vannak benne nehézségek is.
2014. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre már én is gondoltam. Van egy blogom is, az egész terhessegemet leírtam.6. Hónapban irok egy összesítést.

Az anyaság a legnehezebb munka!

2014. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon- nagyon tetszik az irasod!!
2014. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) jól esik, hogy érdekelne Benneteket, és ez segít, hogy megtaláljam az időt az írásra.. :) köszönöm
2014. márc. 22. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!