Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 hónapos.1. baba,...

Kislányom 3 hónapos.1. baba, és nem tudom ilyen időbe hogy öltöztessem fel sétához. Mit adjak rá?

Figyelt kérdés
Győrben lakunk itt 22 fok van. Ti mit adtok babátokra ilyen időbe? Köszönöm a válaszotokat! Szép napot!
2014. márc. 21. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy babára eggyel több réteg kell, mint Rád. Például ha Te egy szál pólóban érzed jól magad, akkor Rá kell egy body meg egy pulóver/kardigán. Vékony sapka, vékonyabb takaró is kell rá, mert még csak fekszik.
2014. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, body, rugi, kardigánt akartam írni.
2014. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 2 hós fiamat úgy öltöztetem, hogy legyen alul-felül 2 réteg (pl. body+rugi+nadrág, vagy body+harisnya+nadrág+póló), erre pulcsi, sapka. A babakocsiba alá-fölé vékony polár pléd.
2014. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MI most jöttünk fel, szintén 3 hós: body+harisnya+rugi+polár kiskabát+vékonyabb satyi. Van nálunk takaró de nem raktam rá, úgy tűzött a nap és a szél is meleg volt.
2014. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!