Mennyit etessem?

Figyelt kérdés
6 hós a babám és kissé bélpoklos :) Ma ebédre pl. főztem neki 2 közepes répát egy kisebb fej krumpli felével és egy kocka csirkemellel. Megette, majd amikor elfogyott sírni kezdett. Kevertem ki neki 60 ml tápszert is, azt is megitta és követelt volna még. Tízóraira egy nagyobb almát kevertem össze egy fél üveg öszi bébiétellel és kapott hozzá 2 milupa safari babakekszet. Miután megette, ugyanezek történtek. Akkor tegnap uzsira kevertem neki tejpépet, egy teljes adagot, ugyancsak sírva fakadt, amikor elfogyott. De nem merek már többet adni neki, fél éves létére szerintem így is elég nagy adagokat bevág. Ti mit tennétek a helyemebn? Adjak még több kaját vagy ennyinek elégnek kell lennie?
2014. márc. 24. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ha éhes adj neki. a felnött ebrek avgy a ygerekek sem ugyanabbyit igénylenek. van akinek elég kevesebb van akinek nem. Ne tankönyv szerint etesd neveld a gyerekedet hanem ahogy ö ignyli, minden ember, midnen baba más. Sok meg felét nem eszi meg annak amit kéen, abba sem lehet beletömni épp ugy nem kell megvonni a te babádtól sem ha még éhes.
2014. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyerkőcöm is ilyen bélpoklos :) én elszoktam terelni utánna a figyelmét vagy bohóckodok neki, vagy a cumit oda adom! Nekünk ez bevált! De szerintem ne adj neki többet, mert utánna megfájdulhat a pocija!
2014. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!