Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyanoktól kérdezném akik a...

Olyanoktól kérdezném akik a második terhességük mellett még szoptatták első gyermeküket, hogy volt-e esetleg valami probléma, vagy mit tanácsolt, mondott az orvosol, mennyire támogatta vagy épp ellenezte a terhesség alatti szoptatást?

Figyelt kérdés
Kisfiam már csak este és éjjel szopizik és én 7 hetes terhes vagy. Annyi pozitív és negatív dolgot olvastam már a terhesség alatti szoptatásról, aggódom nehogy baj legyen, de egyik napról a másikra nem tudom fiamat leszoktatni...
2014. márc. 14. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösöm végig szoptatott és a tesó születése után is szokott még mindig szopni néha a nagy, persze csak a kicsi után. Semmi gond nem volt és nem is támadta érte senki. Édesanyja gyerekorvos.
2014. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam 1 éves volt pontosan, amikor hirtelen nem kérte már este a szopit, ekkor 6 hetes voltam a kistesóval. Következő héten mentem a dokimhoz, mondtam neki, hogy abbahagyta a szopit. Ő azt mondta, hogy ez nagyon jó, mert ő sem javasolta volna. (szoptatás = méh összehúzódás) Hozzáteszem, nekem volt a kisfiam előtt 2 vetélésem és a kisfiammal is kórházban töltöttem az első trimesztert görcsök és vérzés miatt. Most 24 hetes vagyok, eddig minden rendben :)


Egyébként ismerek olyat is, aki végig szoptatott a terhessége alatt, de nála nem voltak ilyen előzmények.

2014. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszeltem a korhazi neonatologussal aki egyben szoptatasi tanacsado volt es a nogyogyasszal,mind a ketten azt mondtak hogy ha nincs problemam es nem kemenyedik majd a hasam akkor szoptathatok. Igy vegig szoptattam a terhesseget, egy volt kellemetlen, hogy a mellbimbom erzekenyebb lett.A gyereknek se lett semmi baja, mar 10 eves.
2014. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyönyörűséges ***** válasza:
1 eves volt a lanyom amikor pozitivat teszteltem, mar csak este cicizett, amikor 14 honapos lett teljesen magatol abbahagyta, persze volt koze a terhessegnek, mert szepen elapadt es szerintem mar nem jott belole es ezert nem is kerte a lanyom. velemenyem szerint nem.okoz problemat.
2014. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!