Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogamzásgátlo után mikir...

Reménytelen23 kérdése:

Fogamzásgátlo után mikir tudtatok teherbe esni?

Figyelt kérdés
5évig szedtem,majd nyáron 2hónapig szüneteltetten akkir nem is volt nensim,majd szeptemberben megjött és decenber elejéig szedtem de nem az egész levelet.rendesen megjött amikor kellett volna és januárban is.29én jött meg és 2ig tartott.majd 9-10-11én voltam együtt a párommal.még nem jött meg és remélem nem is fog:) véleményeket és tapasztalatokat kérek!:)

2014. febr. 25. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
fél év
2014. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 porcukormókus ***** válasza:

Kb 8-10evig szedtem gyogyszert. Tartottam 2honap szunetet, a 3.honapban az elso probalkozasra terhes lettem.

A kslanyom meg csak 6honapos volt, amikor egyetlenegyszer(!!) nem gondoskodtunk a vedekezesrol es tadaaam.... Ismet terhes lettem, szoptatas mellett. Mondjuk akkor nem talaltam olyan trefasnak a dogot.. :p

2014. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Májusban lesz 2 éve, hogy abbahagytam, még nem jött össze :( A tabletta a hormonrendszeremet eléggé szétzilálta, még most sem jött teljesen helyre...
2014. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 honap utan jott ossze.
2014. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első babára 1 évet vártunk, 6 hónap után mentem orvoshoz, hormon gondjaim voltak, kaptam gyógyszert, amikor mindenem helyre jött egyből sikerült. A második baba a második fog gátló mentes ciklusban sikerült (még nem terveztük de örülünk neki). Amúgy 8 évig szedtem gyógyszert az első előtt.
2014. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kb 8 évig szedtem,nem tartottam szünetet,abbahagytam,nem egy honapot vártunk,és a következő hónapban összejött.
2014. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első baba rögtön jött, ahogy abbahagytam a bogyót.

A 2. baba a 7. ciklusban sikerült. A tabletta abbahagyás után egyik esetben sem tartottam szünetet, egyből próbálkoztunk. Én mindkét gyerek előtt folyamatosan, éveken át szedtem a gyógyszert. Első előtt 7 évig, 2. előtt kb. 3,5 évig.

12 hkm

2014. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 évig szedtem fogamzásgátlót, és miután abbahagytam 3 hónapig még védekeztünk óvszerrel, majd rá 3 hónapra már nem jött meg.
2014. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!