Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért sír az 5 hónapos babám...

Mért sír az 5 hónapos babám ha nem lát?

Figyelt kérdés

Múlt héten kezdődött, mikor a nagyiéknál voltunk egy hétig. Mikor felvették üvöltött a kezükben, mikor átvettem egyből megnyugodott. És ha kimegyek a szobából elkezd egyből sírni ha nem lát. Nem kell hogy mindig kézbe legyen de lásson. Mitől lehet ez? Nem mindig csinálja de elég gyakran.



Nem tudom, hogy köze van e hozzá (szerintem nincs) de mióta ezt csinálja a főzeléken nem hajlandó megenni. a gyümölcsöt megeszi szépen kanállal, de a főzelékből egy kanállal sem akar lenyelni. Próbáltam cumisüvegből hátha, de ugy sem( tudom nem szabad) sürüségén is változtattam már de eggyik sem jött be neki. esteleg tehetek bele bolti bébi desszertet egy kicsit? Amugy egyik ízt sem eszi meg.

Bocsi ha hosszú lett és sok kérdést tettem fel.


2014. márc. 26. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugy nez ki nalatok is korabban kezdodik a szeparacios szorongas. Szerintem ne tegyel bebidesszertet az ebedjebe ha nem eszi meg amit adsz neki akkor kiserletezz vmi mas fozelekkel vagy gyumolccsel. Ha nem fogadja es akkor hatha elfogadja holnap vagy azutan vagy jovo honapba. Meg raertek. Legy turelemmel. Elso kislanyomnal en is ezt csinaltam hogy azonnal vmi edes utan nyultam ha nem ette meg a fozeleket. Es utana csak edes etelt volt hajlando enni es a mai napig is. Jol elrontottam:((
2014. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!