Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem hajlando reggelizni...

Miert nem hajlando reggelizni az egyeves gyerekem?

Figyelt kérdés
Reggel 6-7 korul ebred es egyszeruen semmit nem lehet beletomni kolesgolyon kivul. Ha meglatja a kajat a kezemben mar uvolt, ha beultetem az etetoszekbe, vergodik, pedig mindig ott eszik ebedet. Maximum tejet fogad el, es az elso szilard etkezese 2 korul van, az ebed. Ejszaka 2x is kel, szerintem azert mert ehes, ilyenkor forralt tejet kap cumisuvegbol, megissza es alszik. Mit csinalhatnek hogy ravegyem hogy reggelizzen? Amugy imadja a pocakjat, 11 kg, mindent eszik szinte, es barmelyik mas napszakban ha engem lat enni, jon es ker belole, de reggel az sem segit ha elotte eszek.
2014. márc. 26. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki időt. Mondjuk 8 kor legyen a reggeli de addig ne egyen kölesgolyot mert elteliti a gyomràt.
2014. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ezzel küszködök. én azt csinálom hogy mikor fel kel és nem kéri a tápszert adok neki egy szelet szalámit had majszolja el. azt rá 2 múlva megkínálom megint hátha sikerül.
2014. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. nem kell neki kölesgolyót adni, mert az gyakorlatilag nasi.

2. lehet sok neki a tej még kétszer éjszaka, nem tudom, mennyit kap, de 1 évesen gyakorlatilag már nem biztos, hogy éjszakai etetésre van szüksége... ez rossz szokás is lehet akár!

2014. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

90 ml-t iszik belole mindket alkalommal, en is azt gondolom hogy nem taplalkozas celjabol van ra szuksege de megis szuksege van ra, mert viztol, simitol, kiveszem-ringatom-tol uvolt orakig, sirni hagyni meg nem fogom azert hogy ne keljen fel.

Valamit pedig muszaj vagyok adni reggel 6 meg delutan 2 kozott, nem? 9-10 korul kap kolesgolyot. De probaltam mar hogy nem adtam neki, akkor sem volt hajlando rendes kajat reggelizni 10 korul sem, es nem evett tobbet 2kor.

2014. márc. 26. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejitalt esetleg próbáltad? Nekem kislányom ennyi idősen azt reggelizett... egyébként ő már 2,5 éves, de mai napig nem eszik mennyiséget reggelire, joghurtot-kefírt iszik leginkább, és ez elég neki , néha 1-2 falat szendvics, de ennyi... egyébként ő is jó evő, de inkább ebéd utántól van étvágya, én ezt már elfogadtam.
2014. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!