Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos gyerekem "eszi a...

16 hónapos gyerekem "eszi a vakolatot" a szobájában. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Valami hiányzik a szervezetéből.
2014. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Így van..

Most vagy orvosnál kikönyörögsz egy vérvételt, vagy elkezdesz adni valami multivitamint a gyereknek.(pl.: Cebion multivitamin)

Állítólag nekem is volt ilyen.Én vashiányos voltam.

2014. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Vagy csak ízlik neki?!

Enyém nyalogatta a falat régebben,vakolatot is kóstolt már meg hungarocelt,bár nem nyelte le és rendben van a vérképe.

2014. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Hűha...


"Valami hiányzik a szervezetéből."


Nem hinném. Azért csinálja, mert gyerek, és orálisan még fixált. Szólj rá, tanítsd meg, hogy máshol vezesse ezt le.


Egy orvos

2014. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Az én fiam a fugát szedte ki a metlaki közül, majd rágcsálta. A hajam égnek állt tőle, de bármit mondtam neki,hogy ezért és ezért ne tedd, márcsak azért is. Majd egyszercsak abbahagyta. Most 2 éves elmúlt, éppen valamelyik nap megint észrevettem,hogy csinálja. Mostmár annyit elég volt mondanom,hogy kakás, nézd milyen kakás lett a kezed és a szád, fújj. Na azota nem csinálja. A mai napig em tudom miért volt ez neki,de végre leszokott róla. A vérképe teljesen jó volt akkor is és most is.
2014. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet életkori sajátosság. A fiam is ezt csinálta, ugyan nem ezért, de volt neki vérvétele és minden rendben volt. Nálunk a fadarab, vakolat, ilyesmi volt napirenden egy időben. Falnak tudtam volna menni. De le lett róla szoktatva, mondtuk, hogy nem szabad, ne csinálja, aztán elhagyta.
2014. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Védőnő szerint vmi érzelmi pótlás. Véleményem szerint ez egy hülyeség. Szerintem csak szimplán "rosszaság".
2014. márc. 1. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak így akarja magára felhívni a figyelmet.A multivitaminnak meg alapnak kéne lennie minden háztartásban.
2014. márc. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!