Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj van vele?

Szerintetek baj van vele?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapos lesz a kislányom és az orvosunk azt mondta hogy elég kicsi a kutacsa 1 ujjbegynyi.El küldött fej röntgenre de majd csak áprilisra kaptunk időpontot.Rendesen mozog forgolódik,körbe-körbe mászik.Nem tudom hogy mi van egy kicsit megijedtem.

2014. márc. 26. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a korai kutacszáródás miatt küldött kivizsgálásra, mert az nem jó, ha idő előtt bezáródik a kutacs, mert nincs hely az agy növekedésének. Végső esetben ilyenkor műtenek.

De szerintem annyira nem korai ez már, 1,5 éves korra szokott benőni átlagosan, de van akinek hamarabb, van akinek később, szóval emiatt lehet hogy az ég világon semmi baja, csak szerintem tutira akar menni a doki!

2014. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak még 1,5 évesen is megvolt a kutacsa, neki meg túl nagy volt..... bár az nem gond, valóban a kis kutacs ha bezárul akkor az agynak nincs hova nőnie, nem tudom a D vitamint hogy szeditek, esetleg az orvos mondott-e valamit, mármint hogy ne szedjétek, vagy kevesebbet. Mert a nagy kutacsnál inkább azt szokták, hogy kapjon 2cseppet, nektek meg lehet nemkéne minden nap esetleg?
2014. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 cseppet kap naponta de be kell vajam hogy néha elfelejtem beadni neki de nem mondták hogy nem kell adni
2014. márc. 26. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
A kislányomnál is korán záródott, de nem mondtak rá semmit. A kislányom amúgy kifejezetten fogékony, okos kislány, és a mozgásformákat is korán csinálta.
2014. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Meg volt a vizsgálat és nincsen semmi baj,hála istennek.

A doki még meg is kérdezte hogy pontosan minek is küldtek oda minket mert nincsen vele semmi gond :)

2014. ápr. 29. 10:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!