Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan itassam meg vele a...

Hogyan itassam meg vele a tejialt?

Figyelt kérdés

A lányom egy éves múlt. Reggel és este még szopizik. De úgy vettem észre, hogy már reggel nem elég az anyatej.

Sosem ivott cumisüvegből, hála égnek mindig volt elég tejem.

Most viszont kénytelen vagyok neki valamilyen tejitalt adni, de ahhoz van szokva, hogy ha reggel kel, szopi, előtte és utána sem engedi be még az itatópoharát sem és a sima poharat sem a szájába. Persze amióta kevés a tej, azóta pótolok joghurtal, de fehérjebevitel szempontjából még kellene a tejital is.


2014. márc. 18. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az izével van baja?


A lányom tápszeres baba volt.1 éves kora után egyszerűen képtelen voltam neki bármilyen tápszer alapú dolgot adni, mert nem itta/ette meg.Se tejital, se tejpép..semmi!

Hát még az anyatejes fiam!!!Na az meg aztán hallani se akart az ilyenekről soha!!

A lánynak elkezdtem 1 évesen feles tejet adni (fele víz, fele tej felforralva), a fiamat aki 15 hónapos még mindig szoptatom.Csak pohárból hajlandó inni, és maximum vizet, vagy gyenge szörpöt..se a tejet, se a tejitalt nem fogadja el..Én is napközben adok neki joghurtot, sajtot, túrót..mikor mit.Meg szoptatom.Ennél többet én se tudok tenni, mert ha nem hát nem!!

2014. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!