Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit válaszoltok, mikor azt...

Mit válaszoltok, mikor azt mondják a babátokra, hogy milyen picike?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit kezdeni ilyenkor, pl. boltban többször mondták már.
2014. márc. 27. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

4. és 6. válaszoló vagyok.

Most direkt megnéztem neked, hogy a lányom mekkora volt ilyen idősen.

Három hónaposan volt 55,5 cm és 4300 g. Nem sokkal volt nagyobb, mint a tiéd most.

Más gyerek ennyi idősen születik. :)

Teljesen egészséges a lányom, csak kis növésű.

2014. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mármint nem ennyi idősen, hanem ilyen paraméterekkel. Bocs. :)
2014. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok. Milyen súllyal született a babád?

Az enyémek 3060grammal és 3250-el, az első hónapban még sokat híztak, utána leálltak és a minimumot is alig hízták meg, de félévesen pont megduplázták a súlyukat. Onnan viszont kezdtek egyre jobban elmaradni a többiektől és nem is tudjuk behozni az elmaradást.

A mostani gyerekorvosunk megnyugtatott, hogy van a praxisában egy kislány, aki 6 évesen volt 12 és fél kiló és 110 centi, semmi baja sincs, csak ilyen alkat. (Váltottunk orvost is, mert az első közölte, hogy azért nem eszik normálisan a gyermekünk, mert érzi a mi idegességünket, mi tehetünk róla...)

2014. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Julie S ***** válasza:
100%
Én azt, hogy volt még kisebb is! :)
2014. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon jó :)
2014. márc. 27. 16:15
 16/18 anonim ***** válasza:
14es ez tényleg nagy jó, ezt bevetem én is :) :D
2014. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na, egyszer én is feltettem egy ilyen kérdést! Nekem ismerősöm szekál állandóan, hogy milyen pici a babám. Az ő babája 6 hónapos, és giga nagy! De tényleg!

Nekem sem esik rosszul , de ha már minden találkozás alkalmával megjegyzi, idegesítő!

Most neki hogyan esne, hogy én azt mondanám neki: juuuuj, mekkora nagy feje van! Na, ez ugyanaz mint, amit nekem mond.


Én azt válaszolom erre: legalább arányos! Mekkorának kéne lennie? 6 hónaposan 9-10kgnek? Szerintem nem.

2014. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2700grammal született a babám, kicsit több mint 3 hónaposan 4600gramm volt, mindenki mondogatta, sőt mondogattja,hogy milyen kicsi, most 2és fél évesen 10,5kiló és 83cm! Kisfiam 3900született,és az első hónapokban 1 kilókat hízott, erre mindig mondta a gyerekorvos,hogy kicsit sokat hízik, rá meg mindig az mondják,hogy nagy. Most 4,5évesen, 105cm és 19kiló!
2014. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!