Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ráadnátok büdös, cigifüstös...

Ti ráadnátok büdös, cigifüstös pelenkát a babátokra?

Figyelt kérdés
Tegnap adott az anyós egy csomag pelenkát,ami már előtte napokkal felbontott.Ők cigiznek a lakásban,koszban élnek,az anyós folyton csak iszik,sosem takarít,a napi fürdésről és tiszta ruháról meg inkább nem is beszélek.Itthon megnéztem a pelenkákat, bevették azt a büdös,cigis szagot.Mondtam a páromnak,hogy én nem adom rá ezeket a pelusokat a lányomra,nem tetszett neki,szerinte csak nagyon kényes vagyok.Most őszintén,ti ráadnátok a babátokra és csak én vagyok ilyen kényes?Én még elajándékozni is szégyelleném.

2014. márc. 3. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem adnám rá, de kiraknám szellőzni és megnézném 2 nap után, hogy változott-e a helyzet

ha nem, akkor kidobnám, ha már nem büdös, akkor felhasználnám

2014. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem adnám ra. Ha nagyon pelenka szűkében lennék, akkor ki szednem az összeset a csomagból es kitennem őket szellőzni. Miért kellett felbontani a csomagot egyebkent?
2014. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg lennék szorulva anyagilag, akkor igen. Esetleg ha kivennéd a zacskóból és kitennéd egy napra a friss levegőre, akkor lehet hogy kiszellőzik.
2014. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor megvette felbontotta,hogy kivegyen belőle 2-3 db-ot, hogy legyen nála pelenka a kicsinek.Pedig mindig viszünk magunkkal mindent a pelenkázótáskában.Pelenka is van itthon bőven,10-12 csomag(2 méretből összesen).
2014. márc. 3. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól be volt csomagolva, akkor ráadnám, főleg, ha nem lenne otthon más. Előtte szellőztesd ki. Igazából a füst nemcsak a levegőben van, hanem rátelepszik a bútorokra, ruhákra, ez is veszélyes, nemcsak a cigifüst beszívása.
2014. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!